szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kwiatowe wzory w nowej kolekcji Unisono

Kwiatowe wzory królują w modzie na wiosnę 2014. Nie brakuje ich też także w kolekcji włoskiej marki Unisono. Zobacz, jakie kwiatowe ubrania znajdziesz w jej ofercie!

Tagi: kwiatowe wzory, moda 2014, UBRANIA NA WIOSNĘ 2014, UNISONO

Kwiatowe wzory w nowej kolekcji Unisono

fot: fot. materiały prasowe

Ubrania w kwiatowe wzory to hit wiosny i lata 2014. W ofertach każdej marki można znaleźć kwiatowe sukienki, marynarki, spodnie, bluzki czy spódnice. Tak samo jest w ofercie włoskiej marki Unisono, która na wiosenno-letni sezon również proponuje ubrania w kwiatowe wzory.

Można powiedzieć, że kwiaty wręcz opanowały nową kolekcję Unisono. Pojawiają się na wszystkich elementach garderoby – sukienkach, spodniach, bluzkach i żakietach, które toną w kolorowych kwiatowych nadrukach. Nowością w tym sezonie są sportowe bluzy i legginsy we florystyczne motywy. Najmodniejszy kwiatowy print przybiera formę graficzną.

Z czym łączyć kwiatowe wzory?

Pamiętaj, że kwiatowe wzory nie znoszą konkurencji! Wybieraj do nich ubrania w jednolitych kolorach. Jeśli chcesz stworzyć romantyczną stylizację, łącz je z pastelowymi barwami. Jeśli natomiast chcesz stworzyć zestaw z pazurem, dobierz do kwiatowych wzorach mocne i nasycone kolory.

Zobacz ubrania w kwiatowe wzory z nowej kolekcji Unisono! Co ci się najbardziej podoba?

poprzedni
nastepny
2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 07.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również