szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolekcja Mini Lana by Lana Nguyen już w sprzedaży!

Lana Nguyen: kolekcja dla najmłodszych fashionistek!

Małe dziewczynki pozazdrościły modnym mamom i starszym siostrom! Zatem specjalnie dla nich powstała kolekcja Mini Lana by Lana Nguyen, w której znalazły się dziecięce wersje kultowych już bluz i t-shirtów marki Lana Nguyen.

Tagi: lana nguyen, lana nguyen bluzy, lana nguyen dzieci, lana nguyen kolekcja, mini lana nguyen

Lana Nguyen: kolekcja dla najmłodszych fashionistek!

Lana Nguyen w bluzie w wersji dla dorosłych

fot: Kasia Górecka

Lana Nguyen stworzyła kolekcję zadedykowaną dziewczynkom w wieku od 3 do 10 lat. Mini Lana by Lana Nguyen to miniaturkowe wersje najpopularniejszych produktów z casualowej linii Pink Sugar. Ubrania zaprojektowane zostały w sportowym, lecz jednocześnie niezwykle uroczym i dziewczęcym stylu.

Z myślą o swoich córkach lub młodszych siostrach, klientki często pytają mnie o możliwość uszycia w mniejszym rozmiarze rzeczy, które same kupują dla siebie - mówi Lana Nguyen, tworząca w Polsce projektantka wietnamskiego pochodzenia - Liczne indywidualne zamówienia, np. na bluzę "Stressed, depressed but well dressed" w wersji mini, zainspirowały mnie do stworzenia całej kolekcji Mini Lana by Lana Nguyen. Ubrania są oczywiście zmodyfikowane i przystosowane do potrzeb i wygody dzieci.

Kolekcja marki Lana Nguyen dla dużych dziewczynek >>

Znakiem rozpoznawczym Lany Nguyen jest wyjątkowe i interesujące łączenie skrajnie różnych tkanin. Obok ekskluzywnej, głównej linii Lana Nguyen, projektantka oferuje także propozycje bardziej casualowe.

Ubrania Lana Nguyen kupić można w warszawskim sklepie marki na ul. Nowy Świat 35/7, a także na stronie www.lananguyen.com.

Bianka i Oliwka w kolekcji Mini Lana by Lana Nguyen

poprzedni
nastepny
Lana Nguyen: kolekcja dla najmłodszych fashionistek!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Kasia Górecka

Publikacja: 13.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...