szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Lana Nguyen przygotowuje nową kolekcję. Będzie cała różowa! [WIDEO]

Lana Nguyen jest młodą polską projektantką o wietnamskich korzeniach. W swoich projektach łączy kulturę azjatycką i europejską. Projektantka, chociaż tworzy modę, przyznaje się, że sama nie ma pojęcia o tym, co jest modne w tym sezonie i jakie są najnowsze trendy. Rzadko zagląda do sieciówek.

Tagi: lana nguyen, LANA NGUYEN NOWA KOLEKCJA, lana nguyen projektantka, nowa kolekcja, różowe ubrania

Lana Nguyen przygotowuje nową kolekcję. Będzie cała różowa! [WIDEO]

fot: Newseria Lifestyle

Wolę tworzyć własne ubrania. Nie znam się na trendach, noszę to, co mi się podoba, w czym się dobrze czuję. Teraz na przykład bardzo lubię pastelowe kolory, odcienie różu i metaliczne spódniczki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle projektantka Lana Nguyen.

Lana Nguyen przygotowuje się do obrony tytułu magistra sztuki na Wydziale Projektowania Ubioru w Łodzi. Jej kolekcja ma prezentować kobiecą zmysłowość.

Kolekcja traktuje o zmysłach kobiety w sztuce, literaturze, również modzie. Moja kolekcja będzie po prostu odzwierciedleniem mojego podglądu na to, jak wygląda zmysłowa kobieta. Mogę jeszcze zdradzić, że kolekcja będzie cała różowa – dodaje projektantka.

Pod koniec lipca Nguyen zaprezentuje swoją kolekcję w Londynie podczas targów mody Pure London. Projektantka przyznaje, że to będzie jej jedyny wypoczynek w tym roku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Newseria Lifestyle

Publikacja: 13.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...