szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna i jej kolekcja dla River Island na Londyńskim Tygodniu Mody 2013!

London Fashion Week: Rihanna w roli projektantki marki River Island!

London Fashion Week rozpoczyna się już 15 lutego 2013. Podczas drugiego dnia Londyńskiego Tygodnia Mody Rihanna po raz pierwszy weźmie udział w pokazie mody jako projektantka, prezentując odzież i akcesoria marki River Island na sezon wiosna lato 2013. Gwiazda nie ukrywa swojego podekscytowania.

Tagi: london fashion week, london fashion week 2013, londynski tydzien mody 2013, londyński tydzien mody, moda wiosna 2013, modne dodatki, najnowsze trendy w modzie, rihanna, rihanna london fashion week, rihanna river island, river island kolekcja rihanny

London Fashion Week: Rihanna w roli projektantki marki River Island!

fot: BULLS

Wiadomość o współpracy Rihanny River Island pojawiła się w mediach w czerwcu 2012 roku, jednak na efekty tej kolaboracji zarówno fani brytyjskiej marki odzieżowej, jak i barbadoskiej wokalistki, będą musieli poczekać do 16 lutego 2013. Wówczas, podczas drugiego dnia London Fashion Week, na wybiegu zostanie zaprezentowana kolekcja artystki uznawanej za współczesną ikonę mody. Stylowe ubrania oraz modne dodatki pojawią się w salonach River Island oraz sklepie online 5 marca 2013 roku.

Jesteśmy bardzo podekscytowani prezentacją kolekcji. London Fashion Week to idealne miejsce, by ujawnić talent i ambicje Rihanny – mówi Ben Lewis, dyrektor generalny River Island.

Rihanna oczekuje swojego modowego debiutu w Londynie z nieukrywaną radością i wielką niecierpliwością: Ten pokaz to dla mnie spełnienie marzeń. Od dłuższego czasu chciałam zaprojektować własną kolekcję dla River Island, a zaprezentowanie jej obok innych utalentowanych projektantów London Fashion Week to prawdziwy przywilej. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć reakcję moich fanów oraz prasy.

Oczywiście redakcja serwisu Glamki.pl nie może opuścić tak ważnego w świecie mody wydarzenia jakim jest London Fashion Week. Będziemy tam dla was, by na bieżąco i z najlepszego źródła informować o niesamowitych pokazach Londyńskiego Tygodnia Mody oraz o gwiazdach, które się na nim pojawiły!

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również