szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JAC, słynna polska top modelka w kampanii Louis Vuitton

Louis Vuitton: JAC twarzą kampanii francuskiego domu mody!

Kampania Louis Vuitton i Monika Jagaciak! Nowa reklama ma na celu pokazanie nowego oblicza sławnej torebki Alma z 1934 roku. W kampanii zatytułowanej Chic on the bridge pojawiła się Monika Jagaciak! Polka występuje u boku takich modelek jak: Karlie Kloss, Daria Strouks i Iris Strubegger. Nowa, odświeżona torebka Alma wygląda jeszcze bardziej elegancko i szykownie. Dowiedzcie się, dlaczego w kampanii Louis Vuitton modelki pozowały na mostach ;)

Tagi: butik louis vuitton warszawa, co reklamuje jagaciak, Jac, jac monika jagaciak-wikipedia, kim jest monika jagaciak, kolekcja Louis Vuitton, louis vuitton, louis vuitton alma bag, louis vutton jac, LV w Warszawie, monika jagaciak dla louis vuitton

Louis Vuitton: JAC twarzą kampanii domu mody!

JAC dla Louis Vuitton

Louis Vuitton postanowił odświeżyć swoją torebkę-ikonę. W kampanii wystąpiły: Jac Jagaciak, Karlie Kloss, Daria Strouks i Iris Strubegger, a autorem zdjęć jest Steven Klein. Alma, torebka zaprojektowana przez sławnego francuskiego projektanta w  1934 roku została teraz nieprawdopodobnie odświeżona.

Louis Vuitton nawiązał stylistyką do największych światowych metropolii. Modelki pozują na mostach w Paryżu, Nowym Jorku i Shanghaju. Most Pont du Carrousel symbolizuje francuską klasę i elegancję, a niebieski kolor torebki, typowy paryski błękit. Most Brookliński to szyk i nowoczesność, którą uosabiają Amerykanie, a kolor żółty to oczywiście odniesienie do nowojorskich taksówek. Natomiast czerwona torebka ma symbolizować klasyczny chiński lakier.

Zobacz: Modne buty? Baleriny Charlotte Olympia ze znakami zodiaku!

Modelki w kampanii ubrane są oczywiście w rzeczy z kolekcji Louis Vuitton na jesień 2013, stylizowane przez  Ludivine Poiblanc. Torebki Alma z kolekcji Louis Vuitton Chic on the bridge zadebiutują w maju 2013 roku.

Jak Wam się podoba odświeżona Alma na mostach największych metropolii?Autor: natalia kovacs

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...