szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Louis Vuitton w Warszawie

LOUIS VUITTON: pierwszy sklep w Polsce! Gdzie znaleźć sklep LV w Warszawie?

Torebki Louis Vuitton dostępne w Polsce! Koniec z zamawianiem modnej odzieży i dodatków za granicą. Louis Vuitton otwiera pierwszy sklep w Polsce! Miłośniczki mody z logo LV będą mogły robić zakupy w Domu Handlowym vitkAc w Warszawie. Otwarcie już w czerwcu 2013.

Tagi: bracka vuitton, dom handlowy vitkAC, gdzie jest sklep louis vuitton, kiedy otwarcie vuitton, kolekcja vuitton, louis vitton warszawa, louis vuitton, louis vuitton torebki, louis vuitton w warszawie, lui viton, sklep vuitton w polsce, warszawa vuitton, wolf bracka

LOUIS VUITTON otwiera pierwszy sklep w Polsce! Gdzie znaleźć sklep LV w Warszawie?

Pierwszy polski sklep Louis Vuitton zostanie otwarty w czerwcu 2013 w Warszawie

fot: Materiały Prasowe

Pierwszy polski sklep Louis Vuitton zostanie otwarty w Warszawie przy Brackiej 9. Butik słynnej marki pierwszych klientów przyjmie w czerwcu 2013.

O tym, że butik LV w końcu otworzy się w Polsce plotkowało się od dawna. Teraz mamy już potwierdzenie, że sklep Louis Vuitton powstanie w Domu Handlowym vitAc w Warszawie. Pierwszy polski sklep Louis Vuitton zostanie otwarty w Warszawie pod koniec czerwca, w budynku vitkAc. Tym samym w Polsce zainicjowana zostanie sprzedaż produktów tej marki. Nigdy wcześniej nie były dystrybuowane w Polsce - powiedziała Gazecie Stołecznej Magda Bulera-Payne, PR manager Louisa Vuittona na Polskę.

Firmowy salon Louis Vuitton w Warszawie dołączy tym samym do innych topowych modowych marek, które mają już swoje butiki w Warszawie pod adresem Bracka 9. W Domu Handlowym vitkAc działają już sklepy takich marek jak: Gucci, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent, John Galiano, Balenciaga, Chloé, Alexander McQueen, Givenchy czy Jimmy Choo.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 16.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...