szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ŁUKASZ JEMIOŁ - kolekcja wiosna/lato 2014

ŁUKASZ JEMIOŁ: kolekcja wiosna/lato 2014. Relacja z pokazu

Łukasz Jemioł na wiosnę i lato 2014. Kto pojawił się na pokazie? Jak wypadła kolekcja? Które pozycje z wybiegu upodobały sobie Edyta Herbuś, Magda Steczkowska czy Jessica Mercedes? Sprawdźcie naszą relację z pokazu Łukasza Jemioła na wiosenno-letni sezon 2014.

Tagi: Eustachy Bielecki, gwiazdy na pokazie łukasza jemioła, lukasz jemiol, łukasz jemioł, łukasz jemioł 2014, łukasz jemioł kolekcja, łukasz jemioł pokaz, łukasz jemioł wiosna/lato 2014, łukasz jemioł wywiad

Łukasz Jemioł - wiosna/lato 2014

Łukasz Jemioł - wiosna/lato 2014 fot. wbf

fot: WBF

Pokaz Łukasza Jemioła na wiosnę/lato 2014.

Dynamiczna, kontrastowa, klasyczna, elegancka. Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła na wiosenno-letni sezon 2014 roku to wariacje na temat ponadczasowej klasyki w duchu zurbanizowanego miasta. Uniwersalna elegancja nadająca się zarówno do biura, jak i na czerwony dywan. Wygodne fasony, najwyższej jakości tekstylia (bawełny, muśliny, naturalny jedwab) oraz niesamowita estetyka plasująca się na pograniczu retro i nowoczesności w całości podkreślają luksusowy charakter całej kolekcji (przypomnijmy, basicowa sublinia Łukasz Jemioł Basic od kilku sezonów tradycyjnie jest prezentowana podczas Łódzkiego Tygodnia Mody).

W swojej kolekcji na wiosnę/lato 2014 projektantowi, jak zawsze udało się połączyć wieczorowy glamour z ulicznym szykiem i lekką nonszalancją. Bazowa chłodna kolorystyka była rozświetlona intensywną czerwienią, złotem, srebrem oraz odważnymi wycięciami. Gustowne koktajlówki, efektowne maksi sukienki w stonowanej palecie beżu, lekkiego różu, klasycznej czerni oraz charakterystycznych dla Łukasza szarości przeciwstawiały się typowo casualowym płaszczom, podłużnym marynarkom i kamizelkom. Nie zabrakło także ultramodnego w tym sezonie trendu, czyli połączenia szerokiej spódnicy z bluzami.

33 sylwetki, 33 modelki. Każda jest inna, każda jest częścią większej całości. Zrezygnowałem z klasycznej spójności kolekcji, próbując pozostawić element tajemnicy. Linia jest pełna  kontrastów, dynamiczna. Ciężko tu mówić o głównej inspiracji. Tworząc tę kolekcję, miałem w głowie wiele myśli. Zawsze jednak miałem przed sobą jedno przesłanie - tworzyć klimat, ułatwiać kobiecie życie i podkreślać jej piękno - opowiada dla Glamki.pl Łukasz Jemioł.

Na ostatnim pokazie sezonu pojawiła się cała śmietanka polskiego showbiznesu. Na czerwonym dywanie paradowały Edyta Herbuś, Magda Steczkowska, Jessica Mercedes, Anna Ibisz czy piękna Marcelina Zawadzka. Łukasz może szykować się do gwiazdowego oblężenia. Jak przyznają gwiazdy, jeszcze w tym tygodniu nasze celebrytki pojawią się w butiku na zakupach.

Łukasz Jemioł błyskotliwie podsumował warszawski sezon pokazów. Było to niezwykle efektowne zakończenie.

Uliczne looki z kolekcji Łukasza Jemioła wiosna/lato 2014

Łukasz Jemioł - wiosna/lato 2014 fot. wbf

Wieczorowy szyk z kolekcji Łukasza Jemioła wiosna/lato 2014

Łukasz Jemioł - wiosna/lato 2014 fot. wbf

Łukasz Jemioł o swojej nowej kolekcji wiosna lato 2014:Co sądzą gwiazdy o najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła?Autor: Eustachy Bielecki

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również