szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jemioł Basic - zdjęcia z pokazu Fashion Week Poland Łódź 2012

Łukasz Jemioł na Fashion Week Poland w Łodzi. Zobacz zdjęcia z premierowego pokazu kolekcji Łukasz Jemioł BASIC

Łukasz Jemioł zaprezentował nową kolekcję na Fashion Week Poland 2012 w Łodzi. Pokaz ubrań z linii Basic był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier podczas łódzkiego tygodnia mody. Jak wypadł pokaz kolekcji Łukasz Jemioł Basic? Zobacz najświeższe zdjęcia!

Tagi: łukasz jemioł, łukasz jemioł basic, łukasz jemioł basic zdjęcia z pokazu, łukasz jemioł fashion week poland 2012, łukasz jemioł kolekcja basic, łukasz jemioł pokaz na fashion week poland 2012

Łukasz Jemioł na Fashion Week Poland w Łodzi. Zobacz zdjęcia z premierowego pokazu kolekcji BASIC

Pokaz kolekcji Łukasz Jemioł Basic, Fashion Week Poland 2012

fot: Materiały prasowe Fashion Week Poland

Główną atrakcją piątkowego wieczoru na Fashion Week Poland 2012 w Łodzi był pokaz Łukasza Jemioła. Jeden z najzdolniejszych polskich projektantów po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował ubrania z najnowszej kolekcji Basic. Na wybiegu pojawiły się modele dla kobiet i mężczyzn, zarówno na mniej jak i bardziej oficjalne okazje - long sleevy, luźne T-shirty, prześwitujące tuniki, swetry i spodnie z szerokim krokiem, a także eleganckie, zmodyfikowane konstrukcyjnie marynarki i płaszcze.

Projektant jak zwykle postawił na wygodę i minimalizm – prostą formę, brak ozdobników i naturalną kolorystykę oraz skupił się na perfekcyjnym doborze materiałów. W kolekcji Basic przeważają beże, szarości i różne odcienie bieli, w eleganckich kreacjach dominuje klasyczna czerń. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości naturalnych tkanin (głównie bawełna, jeans i jedwab w najlepszym gatunku) i ultranowoczesnych tkaniny nowe generacji.

Luźny i niezobowiązujący styl ubrań z nowej kolekcji Łukasza Jemioła podkreśli charakter samego pokazu. Było wesoło, zabawnie i z pompą. Na koniec pokazu, taneczny krokiem do hitu I Fallow Rivers Lykke Li, na wybieg wbiegli roześmiani modele i znajomi projektanta, oczywiście z rozbawionym designerem na czele;). Świetnie bawili się również goście, m.in. siedzący w pierwszy rzędzie Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś i Robert Kupisz.

Zgodnie z zamysłem projektanta kolekcja Basic skierowana jest do każdego, kto ceni sobie wygodę i dobre krawiectwo w rozsądnej cenie. Ubrania dostosowane są formą i jakością materiału do dynamicznego stylu i doskonale sprawdzą się na różne okazje. Można je także dowolnie zestawiać.

Kolekcja Łukasz Jemioł Basic dostępna będzie w showroomie do końca łódzkiego Fashion Week, w pop-up storze Jemioła, K MAG oraz na mostrami.pl.

Zobacz zdjęcia z pokazu Łukasza Jemioła na Fashion Week Poland 2012 w Łodzi

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały prasowe Fashion Week Poland

Publikacja: 27.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również