szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rentgen: pokaz mody Macieja Zienia

Maciej Zień: kolekcja RENTGEN na sezon jesień zima 2013. Zobacz relację wideo!

Rentgen, czyli nowa kolekcja Macieja Zienia na sezon jesień zima 2013, to prześwietlenie dotychczasowej twórczości projektanta i jej reinterpretacja. Co Maciej Zień pokazał w warszawskiej Soho Factory i jak został odebrany? Zobacz nasze wideo z pokazu mody Rentgen!

Tagi: kolekcja rentgen macieja zienia, maciej zień, maciej zień jesień zima 2013, maciej zień nowa kolekcja, pokaz mody maciej zień jesień zima 2013, pokaz mody macieja zienia, pokaz mody rentgen, rentgen maciej zień, suknie macieja zienia 2013

Maciej Zień: kolekcja RENTGEN na sezon jesień zima 2013. Zobacz relację wideo!

Maciej Zień z modelkami pokazu kolekcji Rentgen

fot: WBF

Maciej Zień i jego najnowszy pokaz mody Rentgen to pochwała kobiecości! Po dwóch, dość casualowych kolekcjach projektanta (Kaleidoscope i Hurricane), z przyjemnością oglądałyśmy jego powrót do propozycji, w których jest bezkonkurencyjny.

Jestem pewna, że w zachwycających sukniach stworzonych na czerwony dywan, zobaczymy już niebawem dziesiątki polskich gwiazd, a w efektownych sukniach ślubnych - przyszłe panny młode. Lata doświadczenia poświęcone kobietom, sprawiają, że Maciej Zień stał się mistrzem krawieckich tricków, które skutecznie i dyskretnie wyszczuplają sylwetkę.

Rentgen składał się z czterech części. Oprócz szykownej Zień Atelier, zaprezentowana została także garderoba dla bizneswoman, sukienki dnia codziennego oraz część casual Zień-a-Porter. Pokaz okazał się zróżnicowany także pod kątem faktur i bloków kolorystycznych. Dominowała czerń, biel, ale także intensywna czerwień.

Zobacz relację z pokazu mody Rentgen Maciej Zienia!
Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Office. Na widowni nie zabrakło gwiazd, które podzieliły się swoimi wrażeniami. Zobacz co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Macieja Zienia!

Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!
Maciej Zień zaprojektował buty dla marki ...

Maciej Zień zaprojektował kolekcję butów dla marki Baldowski! Zdjęcia linii projektanta wyglądają naprawdę obiecująco - klasyczne szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu to buty, które każda z nas chciałaby mieć w szafie. Zobacz efekt ...