szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!

Maciej Zień zaprojektował kolekcję butów dla marki Baldowski! Zdjęcia linii projektanta wyglądają naprawdę obiecująco - klasyczne szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu to buty, które każda z nas chciałaby mieć w szafie. Zobacz efekt współpracy Zienia i firmy Baldowski!

Tagi: buty baldowski, kolekcja maciej zień dla baldowski, maciej zień

Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!

Maciej Zień dołączył do projektantów, którzy nie obawiają się współpracy z bardziej przystępnymi markami. Po Gosi Baczyńskiej oraz Paprockim i Brzozowskim, którzy stworzyli linie dla Reserved, mamy kolejną okazję, by za mniejszą sumę kupić coś od jednego z najlepszych polskich projektantów!

Maciej Zień we współpracy z marką Baldowski zaprojektował linię butów, w której każda z was na pewno znajdzie coś dla siebie. Buty są piękne, a do tego bardzo wygodne! To ważne - odpowiednio wyprofilowana szpilka, nawet najwyższa, sprawi, że stopy nie będą cię bolały i idealnie ułożą się w bucie.

Co ważne, kolekcja jest bardzo uniwersalna. Większość butów zaprojektowanych przez Zienia nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Sprawdzą się do pracy, na randkę, na imprezę i na eleganckie przyjęcie. Na pewno nie może ich zabraknąć w twojej garderobie - niemal wszystkie stworzone przez projektanta buty są praktyczne, a do tego naprawdę śliczne!

Nas zachwyciły białe i czarne szpilki z modnym, lekko wydłużonym czubkiem i wycięciem po wewnętrznej stronie stopy. to klasyka w najlepszym wydaniu, która idealnie przyda się do wiosennych, eleganckich stylizacji!

Zobacz też inne projekty Macieja Zienia >>>

poprzedni
nastepny
Kolekcja Baldowski Zień
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 13.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Office. Na widowni nie zabrakło gwiazd, które podzieliły się swoimi wrażeniami. Zobacz co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Macieja Zienia!