szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Julia Kuczyńska, Kasia Zielińska i Beata Tyszkiewicz na 20-lecie marki Gatta!

Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Tagi: beata tyszkiewicz gatta, kasia zielińska gatta, katarzyna zielińska gatta, maff, maff beata tyszkiewicz, maff gatta, maffashion beata tyszkiewicz, maffashion gatta

Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta

Beata Tyszkiewicz i Julia Kuczyńska, czyli Maff

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Maff, Kasia Zielińska oraz Beata Tyszkiewicz odsłonią swoje nogi, będące wielokrotnie obiektem zazdrości, w jubileuszowej kampanii rajstop Gatta! Znana marka postanowiła uczcić swoje 20-lecie współpracą z pięknymi i lubianymi Polkami, uosabiającymi trzy pokolenia kobiet. Produkty Gatta skierowane są bowiem do pań w różnym wieku i reprezentujacych różne style.

Każda z gwiazd uosabia inny styl, a mimo to może odnaleźć w naszej ofercie produkty idealne dla siebie. Jakie? Już niebawem zaprezentujemy to w naszej kampanii - mówi Monika Kazimierczak, Szef Marketingu Gatta.

Rajstopy Gatta wcześniej reklamowały m.in. Justyna Steczkowska czy Joanna Horodyńska. Dla Maff też nie jest to pierwszy kontrakt z marką: Julia Kuczyńska pozuje w rajstopach Gatty imitujących pończochy>> Doskonałej prezencji autorki bloga Maffashion jesteśmy zatem pewne. Jak w kampanii wypadną Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz przekonamy się w drugiej połowie września 2013!

Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 05.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?