szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maffashion Collection dla Denimbox! Blogerka modowa projektuje!

Maff: kolekcja spodni dla sklepu internetowego Denimbox. Blogerka modowa nie zwalnia tempa!

Maff twarzą kolekcji spodni marki Denimbox! Kariera Julii Kuczyńskiej rozkręca się w niebywałym tempie! Ledwie ogłoszono Maff Człowiekiem Roku Internetu 2013, a w sieci już pojawiła się nowa informacja o kolejnym sukcesie blogerki modowej.

Tagi: blogerki modowe, denimbox, julia kuczyńska, madamejulietta.blogspot.com, maff, maff denimbox, maff kolekcja, maff marmurki, maff spodnie, maff ubrania, maff zdjęcia, maffashion, maffashion denimbox, maffashion kolekcja, maffashion ubrania

Maff: kolekcja spodni dla Denimbox. Blogerka modowa nie zwalnia tempa!

Maff dla sklepu internetowego Denimbox

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Maffashion Collection dla Denimbox to owoc współpracy blogerki modowej Maff i marki, która zajmuje się produkcją spodni dla wielu sklepów sieciowych.

Będzie marmurkowo i boyfriendowo - pisze o swoim nowym przedsięwzięciu sama Maff - Seria spodni z moim logiem już niedługo dostępna na www.denimbox.pl. Cieszę się, to dla mnie kolejne doświadczenie i fajna akcja. Będę was systematycznie informowała o kolejnych pojawiających się modelach "moich" spodni w sklepie. Jako pierwsze "marmurki!"

Marmurkowe rurki reklamowane przez autorkę bloga Maffashion można kupić już za 149 zł w rozmiarach od 34 do 42. Co interesujące, Julia przyjmując propozycję Denimbox, zastrzegła konieczność wyjątkowego rabatu dla swoich fanów. Zatem kupując w sklepie internetowym www.denimbox.pl, nie zapomnij o haśle: maffashion, które gwaranatuje Ci aż 20% zniżki!

Julia Kuczyńska zdobyła tytuł Człowieka Internetu 2013! Pokonała nawet Tomasza Lisa! >>

Dzisiaj Denimbox ma zaledwie kilkaset fanów na swoim facebookowym fanpage'u. Jesteśmy pewne, że współpraca z blogerką modową, która wszystko, czego się dotknie zamienia w złoto, okaże się dla marki ogromnym sukcesem.

Maff o własnej marce odzieżowej Staff By Maff >>

Justin Bieber w bluzie zaprojektowanej przez blogerkę modową Honey >>

Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 28.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?