szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Julia Maff Kuczyńska projektuje dla marki Gatta! Staff By Maff for Gatta!

Maff projektuje t-shirty dla Gatta Body! Zobacz zdjęcia!

Maff stworzyła linię koszulek dla Gatta Body! Po raz pierwszy ubrania zaprojektowane przez autorkę bloga Maffashion pojawią się sklepie stacjonarnym! Do tej pory ciuchy Staff By Maff można było kupić jedynie online. Zobacz kolekcję blogerki dla marki Gatta!

Tagi: gatta, gatta body, gatta maffashion, gatta sklep internetowy, julia kuczyńska, maff, maff gatta, maff wywiad, maffashion, maffashion shop, maffashion ubrania, staff by maff, staff by maff gatta, ubrania staff by maff

Maff zaprojektowała t-shirty dla znanej marki! Zobacz kolekcję autorki bloga Maffashion!

Julia Kuczyńska czyli Maff

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Staff By Maff for Gatta to nowy projekt najsławniejszej i najbardziej zapracowanej polskiej blogerki. Julia Kuczyńska na fali popularności swojego bloga Maffashion, stworzyła wraz z przyjaciółką markę odzieżową Staff By Maff. Oferta Staff By Maff skierowana jest do odważnych kobiet, młodszych i starszych, kochających modę i eksperymenty ze swoim stylem. Ubrania zaprojektowane przez Maff nosiła m.in. Doda.

Zobacz wywiad z Maff, w którym opowiada o swojej marce Staff By Maff! >>

Do tej pory, ubrania Staff By Maff można było kupić jedynie w sklepie internetowym. Teraz, koszulki marki znaleźć będzie można także w salonach Gatta. Gatta już od kilku sezonów współpracuje z polską branżą modową. Kilka miesięcy temu powstała kolekcja ubrań zaprojektowana przez Joannę Horodyńską, a także dwie linie rajstop i legginsów duetu Gatta&Bizuu.

 

Wspólnym elementem wszystkich czterech propozycji Staff By Maff for Gatta są nadruki. Azteckie motywy, retro rewolwer oraz zdjęcie Maff – to wzory, które znajdziemy na koszulkach. W kolekcji pojawiają się trzy fasony: asymetryczna bluzka z rękawem ¾ oraz dwa modele na szerokich ramiączkach. Ceny koszulek wahają się od 89 zł do 109 zł.

Cieszy nas, że projekty Julii, dostępne dotychczas tylko online, po raz pierwszy pojawią się w sklepach stacjonarnych. Staff By Maff for Gatta to propozycje uniwersalne, odpowiednie zarówno dla młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Na pozór klasyczne kroje zaskakują detalami, formą oraz oryginalnymi nadrukami. To one stanowią główny punkt limitowanej kolekcji t-shirtów – mówi Monika Kazimierczak, Marketing Manger Gatta.

Dowiedz się więcej o Julii Kuczyńskiej! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 08.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?