szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MAGDA FRĄCKOWIAK twarzą szwedzkiej marki Hunkydory 2014

Zmysłowa Magda Frąckowiak w kampanii szwedzkiej marki Hunkydory na wiosnę i lato 2014. Polska piękność zaprezentowała się w całej swojej okazałości. Zobaczcie zdjęcia!

Tagi: hunkydory, magda frąckowiak, magda frąckowiak sesje

Magda Frąckowiak w kampanii Hunkydory 2014

Magda Frąckowiak w kampanii Hunkydory 2014

fot: EB

Magda Frąckowiak nie próżnuje. Polska supermodelka nie ma czasu na odpoczynek. Liczne kampanie, okładki dla Bazaar, Vogue czy Elle, praca na wybiegu... Jak ona ma na to wszystko czas? Jest zabiegana, rozchwytywana przez najlepsze agencje i wciąż diabelsko seksowna.

Przeczytaj więcej o Magdzie Frąckowiak!

Ostatnio Frąckowiak pojawiła się w kampanii szwedzkiej marki Hunkydory na wiosenno-letni sezon 2014 roku. Autorem zdjęć był Marcus Ohlsson, a sesja odbyła się w słonecznym Los Angeles. W linii możemy zobaczyć luźne sylwetki w czarno-białej palecie kolorów z lekkim odcieniem beżu. Nie brakuje także klasycznych damskich marynarek czy spodni za kostkę w stylu retro. Prawdziwa hollywoodzka elegancja. Uwielbiamy takie zestawienia!

Jak Wam się podoba Magda Frąckowiak w kampanii Hunkydory? Polka ponownie pokazała klasę!

Magda Frąckowiak w kampanii Hunkydory 2014

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 15.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski aniołek Victoria's Secret? [Biografia modelki]
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski ...

Magda Frąckowiak - 180 cm piękności, wdzięku i słowiańskiej urody. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek na zagranicznych wybiegach. Na swoim koncie ma kampanie dla Chanel, Valentino, udział w pokazach Victoria's Secret oraz ...