szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dorota Gardias, Maria Niklińska i inne polskie gwiazdy na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013

Maja Sablewska, Joanna Horodyńska i Michał Piróg o modzie na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013

Pokaz nowej kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013 zgromadził liczne polskie gwiazdy: te, które bywają oraz te, które rzeczywiście znają się na modzie i mają niebagatelny wpływ na trendy. Posłuchaj co o ubraniach Łukasza Jemioła, a także o własnych stylizacjach powiedziały Maja Sablewska, Joanna Horodyńska i inni.

Tagi: dorota gardias, joanna horodyńska, łukasz jemioł, łukasz jemioł pokaz, łukasz jemioł pokaz wiosna 2013, maja sablewska, maria niklińska, michał piróg

Maja Sablewska, Joanna Horodyńska i Michał Piróg o modzie na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013

fot: monroe

Pokaz kolekcji na wiosnę 2013 jednego z najzdolniejszych polskich projektantów: Łukasza Jemioła, odbył się 15 listopada 2012. Projektant postawił na nowoczesność, błysk, dzianinę i print. Publiczność zachwyciły złote, błyszczące sukienki, luźne swetry z dużych oczek oraz "niebiańskie printy" (białe chmury kłębiące się na niebieskim tle).

Na pokazie licznie pojawili się polscy celebryci, którzy coraz uważniej przyglądają się projektom Jemioła. Jego kreacje nosiły już m.in. Małgorzata SochaKinga Rusin, Anna Czartoryska, Natasza Urbańska, Kayah czy Magdalena Mielcarz.

Maja Sablewska udzielając wywiadu serwisowi Glamki.pl, wychwalała prostotę kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013. Mniej znaczy więcej - tłumaczyła swój zachwyt. Specjalistka od wizerunku gwiazd pojawiła się na pokazie w dość kontrowersyjnej stylizacji: luźnych spodniach z najnowszej kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M oraz dużym puszystym futrze, które, jak zdradza naszemu reporterowi, kupiła w sklepie z ciuchami vintage na swoim osiedlu. Nienawidzę trendów i nigdy im nie ulegam - mówi w dalszej części wywiadu Sablewska.

To, co najbardziej docenia Joanna Horodyńska w najnowszej kolekcji Jemioła to... brak koloru i błysk. Modelka i stylistka pojawiła się na pokazie w przyciągającym wzrok obuwiu. Białe szpilki: podobno obciach, ale nie - wyraziła swoją opinię na temat utartych prawd modowych Horodyńska.

Dorota Gardias nazwała Jemioła mistrzem oraz skomentowała pokaz słowami: czuliśmy się jak w niebie! Michał Piróg martwił się o przyjęcie w naszym polskim klimacie krótkich i przezroczytych propozycji Jemioła na wiosnę 2013.

Posłuchaj, co jeszcze powiedziały polskie gwiazdy na temat kolekcji Łukasza Jemioła na wiosnę 2013:

Autor: monroe

Zdjęcia: monroe

Publikacja: 19.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...