szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Małgosia Bela ponownie w kampanii Alexandra Wanga jesień-zima 2013/14

Małgosia Bela znów twarzą kampanii Alexandra Wanga na sezon jesień-zima 2013/14

Alexander Wang zaprezentował swoją kampanię na sezon jesień-zima 2013/14, projektat z całą pewnością wyróżnia się na tle klasycznych projektów, jakie zazwyczaj mamy okazję oglądać, jeśli chodzi o światowe domy mody. Małgosia Bela, gwiazda kampanii, z pewnością ten projekt będzie mogła zaliczyć do tych najbardziej awangardowych!

Tagi: Alexander wang, alexander wang jesień zima 2013 2014, jesienne kampanie, kampanie jesień 2013, małgosia bela, małgosia bela alexander wang, moda jesień 2013, steven klein, trendy jesień 2013

Małgosia Bela znów została twarzą kampanii Alexandra Wanga na sezon jesień-zima 2013/14

fot: Alexander Wang

Małgosia Bela po raz kolejny została twarzą kampanii Alexandra Wanga na sezon jesień-zima 2013/14
W ostatnim czasie kampanie Alexandra Wanga są niezwykle surowe i minimalistyczne, a Polska supermodelka jest w nich zmieniona nie do poznania.

Zobacz: Małgorzata Bela: nowe sukcesy polskiej topmodelki!

Pierwsze zdjęcie zapowiadające nadchodząca kampanię przedstawia Małgosię Belę pozującą przy barierce na tle oświetlonego i zadymionego pomieszczenia. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Steven Klein i trzeba przyznać, że w tak klimatycznych sesjach nie ma sobie równych. Modelka stojąca bokiem w ciemnym zestawie, z krótkimi włosami prezentuje się zaskakująco i tajemniczo.

Zobacz: MAŁGORZATA BELA. Mądra, piękna, zakochana w rodzinie polska top modelka. SYLWETKA GWIAZDY

Trzeba przyznać, że droga jaka wybrał dla siebie projektant jest niezwykle intrygująca, również ze względu na owocną współpracę z Polska modelką, i już teraz nie możemy doczekać się pozostałych zdjęć kampanii.

Autor: mtuzimek

Zdjęcia: Alexander Wang

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...