szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Marion Cotillard jako Lady Dior na wiosnę 2014!

Marion Cotillard po raz kolejny zachwyca w kampanii Lady Dior wiosna 2014. Zwiewne sukienki, klasyczne modele torebek i oryginalna uroda francuskiej aktorki to wiosenny miks idealny. Zobacz jak wypadła Marion Cotillard w kampanii Diora!

Tagi: kampanie wiosna lato 2014, Marion Cotillard, Marion Cotillard DIOR

Marion Cotillard jako Lady Dior na wiosnę 2014!

Piękna zdobywczyni Oscara, Marion Cotillard ponownie w kampanii Diora! Tym razem aktorka została sfotografowana w wiosennej sesji linii Lady Dior. Za zdjęcia gwiazdy odpowiada Jean - Baptiste Mondino.

Marion Cotillard po raz kolejny reklamuje legendarny już model torebki Lady Dior. To fason, który nie zmienia się od lat, a jego styl i wzór jest ponadczasowy podobnie jak uroda aktorki i ubrania, w których wystąpiła. Trudno oprzeć się wrażeniu, że kampania byłaby odbierana równie dobrze zarówno 40 lat temu, jak i dziś czy za kolejne 10 lat.

Jean - Baptiste Mondino pokazał Marion Cotillard unoszącą się nad ziemią, jakby skaczącą na niewidzialnej trampolinie. Ruch nadaje całości sylwetki lekkości, sprawia, że Marion wygląda jakby tańczyła. Wrażenie to pogłębiają suknie przypominające stroje baletnicy.

Przeczytaj więcej o Marion Cotillard >>>

Naszym zdaniem to jedna z piękniejszych, choć przecież oszczędnych w formie, kampanii sezonu. A jak wam podoba się Marion Cotillard w takim wydaniu?

poprzedni
nastepny
Marion Cotillard jako Lady Dior na wiosnę 2014!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 28.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...