szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Marta Dyks we francuskim Elle. Piękne zdjęcie Marcina Tyszki

Marta Dyks zachwyciła Francuzów! Zdjęcia polskiej modelki w obiektywie Marcina Tyszki można oglądać w kwietniowym wydaniu francuskiego Elle. Wygląda na to, że kariera Marty Dyks nabrała prawdziwego rozpędu! Myślicie, że polska modelka ma szansę powtórzyć sukces Anji Rubik?

Tagi: Elle, marcin tyszka, Marta Dyks, polskie modelki

Marta Dyks we Francuskim Elle: Piękne zdjęcie Marcina Tyszki

Marta Dyks podbija świat mody! Polska modelka może pochwalić się kolejnym sukcesem - jej zdjęcia we francuskim Elle to jedna z ciekawszych sesji zdjęciowych w tym miesiącu.

W sukcesie Marty Dyks duży udział ma Marcin Tyszka - to on sfotografował Martę w najnowszej sesji, a jak na pewno wiecie, zdjęcia Tyszki cieszą się w świecie mody dużym uznaniem i zainteresowaniem.

Marcin Tyszka pracuje m.in. dla magazynu Vogue, często też współpracuje z Anją Rubik, z którą prywatnie przyjaźni się już od lat. Fotograf ma świetne oko do modelek, dlatego został jednym z jurorów polskiej edycji programu Top Model.

Marta Dyks w jego obiektywie jest piękna i tajemnicza. Pozuje w stylizacjach, które mocno nawiązują do trendu boho. W sesji widzimy duże kapelusze, bogate wzory, wyrazistą biżuterię i zestawy stworzone z ubrań, które pozornie wcale do siebie nie pasują.

Styl ten jest uwielbiany przez gwiazdy na całym świecie, m.in. Kate Moss i Siennę Miller. My uważamy, że Marta Dyks prezentuje się w nim wyjątkowo dobrze. Trudne stylizacje podkreślają jej urodę, a charakterystyczna krótka fryzurka Marty nadaje całości indywidualnego charakteru.

Przeczytaj więcej o polskich modelkach znanych na świecie >>>

Myślicie, że Marta Dyks ma szansę powtórzyć sukces Anji Rubik czy Magdaleny Frąckowiak i podbić świat mody?

poprzedni
nastepny
Marta Dyks zdjęcia
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 15.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...