szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MARY KATRANTZOU dla ADIDAS. Znamy szczegóły współpracy

Mary Katrantzou stworzy kolekcję dla Adidas Originals! Poznajcie szczegóły jednej z najbardziej wyczekiwanych kolaboracji modowych 2014 roku!

Tagi: ADIDAS kolekcja, adidas originals, mary katrantzou, moda jesień zima 2014

Nowa kolekcja królowej nadruków Mary Katrantzou!

Mary Katrantzou: kolekcja RESORT 2014

fot: Mary Katrantzou (oficjalny fanpage)

W tym roku jesień zapowiada się niezwykle interesująco. Ostatnio głośno jest o współpracy H&M z Alexandrem Wangiem, którego kolekcja ma pojawić się w sklepach w listopadzie 2014. Adidas Originals również przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Mowa o najnowszej długoterminowej współpracy marki z Mary Katrantzou, grecką projektantką na stałe tworzącą w Londynie.

Na lookbook kolekcji Mary Kantrantzou dla Adidas Originals musimy jeszcze poczekać, ale już teraz wiemy, że będzie to hit sezonu. Szał kolorowych printów, z których znana jest projektantka, w połączeniu z londyńską ekstrawagancją i sportową wygodą od Adidas,  to wszystko daje nam mieszankę wybuchową.

- Wyrosłam na ubraniach Adidasa i cieszę się, że mogę podzielić się swoją twórczą wizją z tak znaną marką. Adidas to ponadczasowy styl, który dzięki współpracującym z nim projektantom (m.in. Jeremy Scott, Stella McCartney) jest z każdym sezonem zmieniany i ulepszany. Na tym polega innowacja - powiedziała Katrantzou.

Co musimy wiedzieć o stylu Mary Katrantzou? Projektantka jest mistrzynią konceptu, a każda jej kolekcja jest rozwinięciem konkretnych historii i tematów. Jest znana z graficznych nadruków, które pojawiają się w każdej linii. Inspiracje? Od natury poprzez sztukę aż po graffiti. Kantratzou umiejętnie łączy modę wieczorową ze sportową wygodą, tworząc uniwersalne outfity dla mieszkańców metropolii.

Premiera kolekcji Mary Katrantzou dla Adidas Originals już w listopadzie 2014 roku. A oto kilka kreacje z kolekcji Resort 2014 najlepiej oddające styl projektantki.

Autor: EB

Zdjęcia: Mary Katrantzou (oficjalny fanpage)

Publikacja: 17.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...