szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Miley Cyrus została nową twarzą marki Marca Jacobsa

MILEY CYRUS została twarzą MARCA JACOBSA!

Kontrowersyjna gwiazda, Miley Cyrus, została twarzą Marca Jacobsa! Młoda wokalistka wystąpiła w kampanii summer/spring 2014 Marc Jacobs. Zobacz Miley Cyrus w Marc Jacobs.

Tagi: marc jacobs, marc jacobs 2014, miley cyrus, miley cyrus marc jacobs, miley cyrus twarzą marca jacobsa

MILEY CYRUS została twarzą MARCA JACOBSA!

fot: marcjacobs.com

Zaczęło się dosyć niewinnie. Miley Cyrus założyła kreację Marca Jacobsa na najważniejszą imprezę modową, Met Ball oraz pojawiła się na koszulkach projektanta. Teraz okazuje się, że kontrowersyjna wokalistka została twarzą marki Marc Jacobs!

- On w pewien sposób wprowadził mnie w świat mody, kiedy miałam 16 lat. To wtedy zaczęłam być obok niego i uczyć się od niego. - powiedziała Miley Hunger magazine.

Kilka dni temu Cyrus zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w koszulce Marc by Marc. Dziś już wiadomo, że był to zwiastun współpracy dwójki artystów. Miley wystąpi w kampanii summer/spring 2014!

Co sądzicie o pierwszych zdjęciach z kampanii?

Zobacz też: MODA ZIMA 2014: Daga Ziober w lookbooku Marc by Marc Jacobs >>>

Autor: kobi

Zdjęcia: marcjacobs.com

Publikacja: 09.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak ...

Miley Cyrus pojawiła się na okładce najnowszego numeru Elle i w sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia są jak zawsze nieco dziwne i chyba nie spodobały się Rihannie. Wygląda jak naćpana - napisała Barbadoska na ...

MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show?
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa ...

Miley Cyrus nie przestaje szokować! Jej najnowsza trasa koncertowa trwa dopiero od tygodnia a już może zostać przerwana z powodu skarg i protestów. Co dzieje się na scenie trasy koncernowej Bangerz?