szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO MONIKA PIETRASIŃSKA w bieliźnie Pigeon

MIŁOŚĆ NA BOGATO MONIKA PIETRASIŃSKA w seksownej bieliźnie! Modelka w kampanii Pigeon

Monika Pietrasińska to nowa gwiazda serialu Miłość na bogato. Jednak Monika jest nie tylko aktorką, ale także modelką! Jakiś czas temu wystąpiła na łamach amerykańskiego Playboya, a teraz możemy podziwiać ją w kampanii marki Pigeon. Zobacz Monikę Pietrasińską w seksownej bieliźnie!

Tagi: miłość na bogato, monika pietrasińska, MONIKA PIETRASIŃSKA MIŁOŚĆ NA BOGATO, MONIKA PIETRASIŃSKA W BIELIŹNIE, PIGEON

MIŁOŚĆ NA BOGATO MONIKA PIETRASIŃSKA w seksownej bieliźnie! Modelka w kampanii Pigeon

Monika Pietrasińska w kampanii Pigeon

fot: Facebook Pigeon/ Bizzare Studio

Monika Pietrasińska ma spore szanse, by w tym sezonie podbić polski show-biznes. Modelka, która na swoim koncie ma już sesję dla amerykańskiego Playboya, gra w nowym serialu Miłość na bogato, który już niedługo będzie można zobaczyć na Viva Polska.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska?

Nowa gwiazda nie rezygnuje także z modelingu. Właśnie wzięła udział w kampanii marki Pigeon i reklamuje seksowną bieliznę oraz ubrania. Zdjęcia na plaży wykonał Monice Pietrasińskiej duet ze studia Bizzare.

Monika pozuje jak rasowa modelka, od razu widać, że ma spore doświadczenie. Gwiazda wygina się i pręży, prezentując nie tylko stroje Pigeon, ale także swoje perfekcyjne ciało. Zobaczcie zdjęcia Moniki. Podobają się Wam?

poprzedni
nastepny
MIŁOŚĆ NA BOGATO MONIKA PIETRASIŃSKA w seksownej bieliźnie! Modelka w kampanii Pigeon

Monika Pietrasińska w kampanii marki Pigeon

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook Pigeon/ Bizzare Studio

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.