szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Obejrzyj z djęcia z wiosenno-letniej kampanii Top Secret na 2013 rok!

MODA 2013. Nowa romantyczna kolekcja Top Secret na wiosnę lato 2013!

Najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję ubrań przygotowała także firma Top Secret. W oczekiwaniu na lookbook możemy zadowolić się romantycznymi zdjęciami z kampanii Top Secret na wiosnę lato 2013. Zobacz, jak nadchodzący sezon rozpoczęła ta młodzieżowa firma!

Tagi: kampania Top Secret, moda 2013, modne ubrania, Top Secret, Top Secret kolekcja, Top Secret kolekcja wiosna 2013, Top Secret kolekcje, Top Secret lookbbook, trendy 2013, trendy wiosna 2013, wiosenna kampania Top Secret, wiosna 2013

MODA 2013. Nowa romantyczna kolekcja Top Secret na wiosnę lato 2013!

Obejrzyj zdjęcia najnowszej kolekcji Top Secret na 2013 rok!

fot: Top Secret

Mimo że wiosenno-letnie ubrania z kolekcji Top Secret można oglądać na sklepowych półkach już od początku stycznia 2013, to właśnie zdjęcia wizerunkowe z kampanii reklamowej otwierają na dobre sezon wiosenno-letni w sklepach Top Secret. Ta przepiękna sesja zdjęciowa wykonana w słonecznej Barcelonie ma zachęcać do wspólnego kupowania, ponieważ hasłem przewodnik kampanii jest "be together", czyli "bądźmy razem". Zobacz, jakie trendy będą modne wiosną!

Miejsko-romantyczny charakter kampanii reklamowej Top Secret na sezon wiosna-lato 2013!

W słonecznych plenerach Barcelony w obiektywie znalazła się para "przyłapana" przez fotografa, Szymona Brodziaka, w codziennych sytuacjach życiowych. Dziewczyna i chłopak, którzy reklamują ubrania z wiosenno-letniej kolekcji Top Secret, pokazani zostali w stylizacjach doskonale dopasowanych do pory dnia i określonej sytuacji. Taka właśnie jest nowa kolekcja Top Secret na wiosnę lato 2013.

Co będziemy nosić wiosną i latem 2013 z Top Secret?

Po pierwsze ubrania z tej kolekcji oparte są na najnowszych trendach, po drugie są niezwykle różnorodne i dopasowane do każdej, codziennej sytuacji. Zarówno damskie, jak i męskie linie ubrań przeznaczone są dla ludzi aktywnych i nowoczesnych. W kolekcji idealne ubrania znajdą dla siebie zarówno osoby, które spełniają się zawodowo, jak i te, które swój czas poświęcają rodzinie. Kolekcja Top Secret na wiosnę-lato 2013 podzielona została na trzy linie: Casual, Party&Street oraz City. Oczywiście obok wiosenno-letnich ubrań firma Top Secret wypuściła także kolekcję modnych dodatków, które są doskonałym uzupełnieniem stylizacji.

Zajrzyj do naszej galerii i obejrzyj romantyczne zdjęcia reklamowe do kampanii Top Secret na wiosnę lato 2013!

Kampania Top Secret 2013

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Top Secret

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również