szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trendy mody wiosna lato 2014 - ubrania pop art z wybiegów

MODA 2014: Pop art i psychodeliczne printy. Gorący trend sezonu wiosna lato 2014!

W największe trendy mody 2014 wkradł się szalony i barwny pop art. Projektanci proponują duże, abstrakcyjne wzory, krzykliwe barwy i zgeometryzowane kroje. Wiosenne pokazy udowodniły, że moda 2014 garściami czerpie ze sztuki abstrakcyjnej. Popartowe kreacje pojawiły się m.in. w kolekcjach Prady, Chanel, Kenzo, Celine i Christophera Kane'a.

Tagi: moda 2014, moda pop art, moda trendy wiosna lato 2014, trendy moda 2014, trendy wiosna lato 2014

MODA 2014: Pop Art

Moda trendy wiosna lato 2014 - pop art i psychodelia

fot: BULLS, Materiały Prasowe

Moda 2014 będzie kolorowa i wzorzysta. Do głównych trendów sezonu wiosna lato 2014 powrócił pop art i psychodeliczne wzory rodem z obrazów Kadinskiego i Andy'ego Warhola. Krzykliwe błękity, żółcie, zieleni i róże pojawiają się w towarzystwie fotograficznych nadruków i rysunkowych printów. Sporo jest op-artowych mozajek składających się z multikolorowych pasów, kwadratów i trójkątów.

W kolekcji Prady płaszcz zdobi popartowa twarz w stylu obrazów Andy'ego Warhola, na sukienkach pojawiły się postacie jak z dzieł Diego Rivery. Chanel i Valentino proponują kalejdoskopowe mozajki, Christopher Kane i Jill Sander umieścili na kreacjach komiksowe napisy, litery i strzałki. Psychodeliczna mieszanka barw pojawiła się także u Kenzo, Prabala Gurunga i Celine.

Pop art zapowiada się na wielki trend mody 2014 a to oznacza, że wiosną możemy spodziewać się prawdziwej eksplozji kolorów i wzorów. Niezmiernie nas to cieszy, bo popartowa ubrania i dodatki wnoszą sporo oryginalności do codziennych stylizacji. Latem grunt to się wyróżniać a krzykliwy pop art nadaje się do tego idealnie. Zobaczcie same!

Prada, Celine, Chanel

Valentino, Christopher Kane, Jill Sander

Calvin Klein, Prabal Gurung, Kenzo

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS Materiały Prasowe

Publikacja: 26.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również