szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Moda dla kobiet 50+ według Krystyny Bałakier [GALERIA]

Krystyna Bałakier, autorka bloga balakier-style.pl, znanego też jako Moda po ludzku, prezentuje świetne stylizacje dla dojrzałych kobiet 50+. My zapytałyśmy panią Krystynę Bałakier, czym się inspiruje i czy spotyka się z krytyką.

Tagi: Krystyna Bałakier, moda, moda 50+, moda dla kobiet dojrzałych, moda po ludzku

Moda dla kobiet 50+ według Krystyny Bałakier [GALERIA]

fot: balakier-style.pl/fot. Luiza Różycka

Dojrzałe kobiety 50+ też mogą wyglądać modnie i stylowo. Nikt nigdy nie powiedział, że w tym wieku trzeba schować kolorowe ubrania na dno szafy i wybierać bezkształtne fasony. Dowodem na te słowa jest blog balakier-style.pl, znany też jako Moda po ludzku, którego autorką jest Krystyna Bałakier, wrocławska stylistka.

Przeczytaj także: Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA]

Krystyna Bałakier pokazuje na swoim blogu modę dla kobiet 50+, aby uświadomić im, że w tym wieku mogą ubierać się nowocześnie, a poprzez odpowiedni dobór ubrań mogą zniwelować mankamenty ciała. Stylizacje Krystyny Bałakier są kolorowe, radosne, a przy okazji szalenie modne i stylowe. Autorka bloga Moda po ludzku nie boi się odważnych wzorów (np. zwierzęcych czy kwiatowych), jest fanką oryginalnych butów marki Melissa, stawia na intensywne kolory i fasony, które idealnie pasują do jej figury.

Moda po ludzku dla dojrzałych kobiet 50+

Jak to się stało, że Krystyna Bałakier postanowiła założyć modowy blog? Czym kieruje się przy wyborze swoich stylizacji?

Zastanawiałam się, jak pomóc szerszemu gronu kobiet 50+, aby zaczęły odpowiednio się ubierać (byłam już stylistką), a poza tym stwierdziłam, że jest to świetne połączenie moich wszystkich pasji: kontakt z człowiekiem, moda i pisanie. Pisanie bloga podpowiedziała mi moja synowa Karolina, stwierdzając, że blog, to coś w rodzaju osobistego pamiętnika - powiedziała nam Krystyna Bałakier. Kieruję się raczej zasadami stylizacyjnymi, dobieraniem odpowiednich fasonów do figury. Uważam, że najważniejsze w stylizowaniu są dodatki. Oczywiście oglądam na bieżąco pokazy mody i interesuję się modą, ale uważam, ze trzeba umieć znaleźć swój styl i tego się trzymać - zdradziła nam autorka bloga.

Mimo że Krystyna Bałakier jest doskonałym wzorem dla innych kobiet 50+, które nie do końca wiedzą, jak mogą się ubierać w swoim wieku, to jednak okazuje się, że nawet i ona spotyka się z krytyką.

Tak, oczywiście, ale większość komentarzy jest pozytywnych. Krytyka jest potrzebna, szczególnie w tej branży. Tutaj człowiek cały cas się uczy, więc przyjmuję ją chętnie, jeśli jest oczywiście merytoryczna. Nie kasuję nigdy negatywnych komentarzy na blogu i na każdy odpowiadam. To chyba kwestia przyzwyczajenia, bo bloguję już prawie 4 lata - powiedziała nam Krystyna Bałakier.

Zobaczcie doskonałe stylizacje Krystyny Bałakier. Nie da się ukryć, że kobiety powinny inspirować się jej stylem i odwagą!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
moda po ludzku
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: balakier-style.pl/fot. Luiza Różycka

Publikacja: 28.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
W góry! Ciepłe stylizacje idealne na zimowy wyjazd
W góry! Ciepłe stylizacje idealne na ...

Styczeń to idealny miesiąc na zimowe wyjazdy. Nie zapominajmy wtedy o odpowiednim ubiorze - ciepłe buty, puchowe kurtki, futrzane czapki i dzianinowe rękawiczki - to elementy garderoby, które pozwolą cieszyć się zimową atmosferą bez ...

By o la la najlepszą polską marką na gali MODA&STYL
By o la la najlepszą polską ...

By o la la zdobyła tytuł najlepszej polskiej marki na gali MODA&STYL! Ubrania marki doceniane są za ciekawe wzornictwo, niebanalne fasony i wysokiej jakości materiały. Ubrania By o la la pokochała ...

TARGI MODY MISZ-MASZ WIOSNA 2013. Gdzie i kiedy odbywa się impreza?
TARGI MODY MISZ-MASZ WIOSNA 2013. Gdzie ...

Targi mody Misz-Masz to świetna okazja, by kupić ubrania i dodatki od polskich projektantów. W tym roku w imprezie bierze udział aż 48 marek. Gdzie i kiedy odbędą się targi mody Misz-Masz ...