szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MODA JESIEŃ 2013: Nowości od Top Secret

MODA JESIEŃ 2013: Nowości od Top Secret

Top Secret prezentuje nową kolekcję na jesień 2013. Tworzą ją trzy zróżnicowane stylistycznie linie Ray of Light, Purity, Allure Couture i Science Sensation. Wszystkie inspirowane największymi trendami sezonu jesień zima 2013. Zobacz co znalazło się w jesiennej kolekcji marki Top Secret.

Tagi: kolekcja tops secret jesień 2013, moda jesień 2013, Top Secret, top secret jesień 2013, ubrania top secret jesień 2013

top secret

fot: Top Secret

W sklepach Top Secret jesień zagościła już na dobre. Nowy sezon rozpoczynają 4 linie z kolekcji damskich: Ray of Light, Purity, Allure Couture, Sciece Sensation.

Top Secret Ray of Light

Temat proponuje nowoczesną, miejską luźną i miękką sylwetkę w 3 różnych odsłonach. W pierwszej dominują lejące formy oversize góry z wąskimi dołami spodni. Kolory są jasne, czyste, naturalne; beże w połączeniu z delikatnym łososiem i jasnym melanżem. Neutralna paleta beżowo-kremowych barw ożywiona jest złotem. Czerń z ciemnym melanżem, "pieprz z solą", kontrastują z lawendową szarością. W nadrukach charakterystyczne proste litery i cyfry nawiązują do tych jakie widzimy na koszulkach sportowców. Są też skórkowe elementy i drukowane metaliczne kropki.

Trzecia propozycja linii Ray of Light to miejska sylwetka ze sportowym szykiem. Zasadnicze cechy tego tematu to minimalizm i prostota. Monochromatyczne zestawienie barw: optyczna biel, czerń, srebro. Charakterystyczne są też pikowania, przeźroczystości, a podstawowy asortyment to biała prosta koszula. W detalach widoczne zamki i łańcuszki.

Top Secret - kolekcja Purity

Ważne hasło tej kolekcji maksymalizm-minimalizm: maksymalizm w formach, minimalizm w prostocie. Występują kontrasty: błysk-mat, kolor ciepły-zimny, forma duża-mała, tkanina-dzianina. Sylwetka jest luźna, obszerna, obła, miękka, zwężająca się ku dołowi, sylwetka-kokon. Charakterystyczne są pocięte luźne tuniki, sukienki, swetry i bluzki z wstawkami ze skóry, spodnie z nogawkami w nowej formie balonu. Klasyczne basicowe produkty ewoluują dzięki nowym modowym detalom w postaci miedzianych skór i pikowań. Kolorystyka jest bardzo naturalna, inspirowana kontrastami ciepłe-zimne, drzewo-metal: oparta na ciepłych beżach, kremach, brązach, miedzi, i chłodnych tonacjach szarości i niebieskości. Ważny jest kolor miedziany, który pojawia się zarówno w dodatkach takich jak zamki, napy itp., ale i również w skórzanych wstawkach czy też w postaci delikatnego, nakrapianego błysku.

Top Secret Allure Couture

Temat mocno czerpiący z męskiej, "dandysowej" garderoby. Bardzo czysty w kolorze. Króluje czerń, biel i granat, szarość. Mocny charakter podkreśla wzór makro-pepitki, graficzne rysunki na t-shirtach, skórzane kołnierzyki i wstawki. Sylwetka blisko ciała nowocześnie podkreślająca kobiecość. Charakterystyczne formy to dopasowane sukienki z kołnierzykami, luźny sweter, płaszcz bądź t-shirt w pepitkę - zakładane do wąskich spodni. Czerń i przeźroczystości w eleganckim wydaniu są propozycją całodzienną, nie tylko na wieczór.

Top Secret Scienece Sensation

Trend jest efektem fascynacji matematyką i symetrią. Temat ten łączy w sobie dwa silne nurty dlatego podzielony jest w kolekcji na dwie części. Pierwsza, potraktowana dość surowo, zawiera nadruk kratki przywodzącej na myśl tę ze szkolnych zeszytów. Mocne są tu kontrasty beż - czerń występujące w zderzeniu dużych form (np. czarne rękawy) lub subtelnych linii w postaci wypustek. Drugi nurt oparty jest na motywie laserowej wycinanki inspirowanej florystycznymi kształtami.  Występują tu kontrasty przezroczystość - nieprzezroczystość oraz mocny kolor inspirowany minerałami – turkus. Inne kolory to kremowy, beżowy i czarny.

Autor: JW

Zdjęcia: Top Secret

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA JESIEŃ ZIMA 2013: Nowa kolekcja CV Curriculum Vitae dla Royal Collection
MODA JESIEŃ ZIMA 2013: Nowa kolekcja ...

W nowej kolekcji CV Curriculum Vitae jesień zima 2013 2014 zaprojektowanej dla Royal Collection Maja Palma kontynuuje swój lifestylowy pomysł na modę. Jakie trendy na jesień lansuje projektantka? Zobacz najnowszą kolekcję marki ...