szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Tatuum na sezon wiosna lato 2013

MODA WIOSNA LATO 2013: nowa kolekcja Tatuum

Modne ubrania na wiosnę i lato 2013 od Tatuum to propozycje doskonałe na aktywny wypoczynek. Nowa kolekcja Tatuum zgrabnie czerpie z najnowszych trendów w modzie. Zobacz kampanię reklamową marki!

Tagi: moda lato 2013, moda na wiosnę 2013, moda wiosna 2013, modne ubrania lato 2013, modne ubrania na wiosnę 2013, modne ubrania wiosna 2013, Tatuum, tatuum kolekcja, tatuum kolekcja jesienna, tatuum sklep, tatuum wiosna lato 2013

MODA WIOSNA LATO 2013: nowa kolekcja Tatuum

Tatuum na sezon wiosna lato 2013: kolekcja Sunset Sailor

fot: Materiały Prasowe

Nowa kolekcja Tatuum na sezon wiosna lato 2013 to miks światowych trendów w modzie. Inspiracji jest tak wiele, że wyodrębniono poszczególne linie ubrań i nadano im nazwy. Mamy zatem Geometric Chic, Sailor Sunset, Urban Jungle, Chinese Umbrella, Romantic Blue i Lovely Gatsby.

Wśród wiosenno-letnich propozycji Tatuum odnajdziemy inspirację stylem lat 60., czyli stonowane acz zdecydowane kolory, umiłowanie w geometrii, spódnice w kształcie litery A (Geometric Chic). Pojawiają się także motywy marynistyczne (Sailor Sunset): supermodne w tym sezonie paski, spodnie capri, znane zestawienie kolorów: granatowy, biały i czerwony. W Urban Jungle króluje styl etno w miejskiej aranżacji, czyli m.in. koszulki z nadrukami, marynarki z pagonami. Zabawa ornamentyką pojawia się w linii Chinese Umbrella, a beżowe, białe i błękitne sukienki i spódnice z jedwabiu i satyny charakteryzują linię Romantic Blue. Ubrania zainspirowane powieścią (filmem?) Wielki Gatsby to pastele w ultrakobiecym wydaniu.

Ważną informacją dla fanów marki Tatuum może okazać się wiadomość, iż od 5 do 14 kwietnia 2013 wszystkie modele dżinsów kosztują 30 zł taniej.

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 09.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody HUSH WARSAW na Stadionie Narodowym
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody ...

Targi mody Ściegi otrzymały nową nazwę i miejsce. Jako Hush Warsaw odbędą się 9 kwietnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Modę damską, męską i dziecięcą wystawi 150 starannie wyselekcjonowanych projektantów z ...