szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Moda damska, męska i dziecięca od czołowych polskich i zagranicznych projektantów na HUSH WARSAW 2013

MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody HUSH WARSAW na Stadionie Narodowym

Targi mody Ściegi otrzymały nową nazwę i miejsce. Jako Hush Warsaw odbędą się 9 kwietnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Modę damską, męską i dziecięcą wystawi 150 starannie wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy.

Tagi: hush 2013, hush targi mody, hush warsaw 2013, moda 2013, moda dla dzieci, moda dziecięca, moda na wiosnę 2013, moda wiosna 2013, moda wiosna lato 2013, polscy projektanci, ściegi 2013, targi mody 2013, targi mody stadion narodowym

MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody HUSH WARSAW na Stadionie Narodowym

HUSH WARSAW odbędzie się już 9 czerwca 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie

fot: Materiały Prasowe

Hush Warsaw to targi mody dla niezależnych projektantów, które dotychczas odbywały się dwa razy w roku pod nazwą Ściegi. Dziesięć edycji tego modowego wydarzenia zostało świetnie przyjętych przez kupujących i impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów. 9 kwietnia 2013 Hush Warsaw odbędzie się już w nowoczesnej przestrzeni Stadionu Narodowego w Warszawie. Swoje projekty wystawi tam ponad 150 starannie wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy.

Hush Warsaw, który zainspirowany został działaniem jednodniowych sklepów w stylu pop-up sale, to autorski pomysł Anny Pięty i Magdy Korcz. Ania i Magda są menedżerkami kultury, sztuki i designu i to ich doskonałe wyczucie trendów, doświadczenie oraz nieskrępowana wyobraźnia odpowiadają za sukces wydarzenia.

Uzupełnieniem dotychczasowej koncepcji imprezy będzie moda dziecięca, prezentowana w strefie KIDS FASHION&DESIGN. Moda dla dzieci to specjalna oferta dla rodziców i ich pociech poszukujących produktów ładnych, oryginanych, wygodnych i w przystępnych cenach.

Więcej informacji o Hush Warsaw 2013 można znaleźć na stronie internetowej www.hushwarsaw.com.

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 09.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również