szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cocktail'me. Biżuteria, którą pokochała blogerka modowa Maff

Modna biżuteria od COCKTAIL'me na wiosnę 2013

Modna biżuteria marki Cocktail'me to gwiazda sezonu wiosna lato 2013! Nie bez powodu fanką naszyjników, bransoletek i pierścionków Cocktail'me jest blogerka modowa Maff, uchodząca za nową, polską ikonę stylu!

Tagi: biżuteria, bransoletki, cocktail me, cocktail'me, cocktailme, cocktailme ceny, maff, maff biżuteria, modna bizuteria na wiosnę 2013, modna biżuteria, modna biżuteria 2013, modna biżuteria wiosna 2013, modne bransoletki, sztuczna biżuteria

Modna biżuteria od COCKTAIL'me na wiosnę 2013

Modne bransoletki Cocktail'me w kolorach: limonkowy, zielony, różowy i pomarańczowy, posiadają pasek wykonany ze skóry i złotą klamrę. Bransoletki mogą stanowić idealną bazę do skomponowania biżuteryjnego "bogatego nadgarstka".

fot: Cocktail'me (oficjalny fanpage)

Modna biżuteria na wiosnę i lato 2013 jest czymś więcej niż pamiątką rodzinną lub inwestycją. Jest wizytówką kobiety o sprecyzowanym looku, podkreślającą jej indywidualizm i charakter. Biżuteria Cocktail'me to doskonały pomysł na nadchodzący sezon - niesamowicie bogaty wybór marki oraz totalna mieszanka stylów, zapewni ci stuprocentową satysfakcję.

Każda pojedyncza sztuka to dzieło projektanta odgrywającego ważną rolę w świecie mody - czytamy na oficjalnej stronie marki - a moda z całą jej siłą i kapryśnością nadaje kierunek krótkim kolekcjom Cocktail’me.

Biżuterię Cocktail'me można podziwiać i kupować online na stronie www.cocktailme.pl. Jeśli jednak chcesz przed zakupem przekonać się czy dana błyskotka rzeczywiście do ciebie pasuje, warto odwiedzić showroom marki, w którym uprzejme stylistki ułatwią dokonanie wyboru. Poza tym chętnie opowiedzą o biżuterii, projektantach i dostępnych modelach. Showroom Cocktail’me znajduje się na ulicy Mokotowskiej 52A w Warszawie.

Jedną z najwierniejszych i najbardziej znanych wielbicielek modnej biżuterii Cocktail'me jest piękna blogerka modowa Maff.

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Zobacz Anję Rubik w kampanii reklamowej marki Apart! >>

Angelina Jolie zaprojektowała biżuterię. Dowiedz się więcej! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Cocktail'me (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?

Wśród gwiazd panuje nowa moda. Do tej pory zarezerwowane dla gangsterów, grube łańcuchy wkraczają do stylizacji gwiazda. Pasują nie tylko do t-shirtu, ale także do wieczorowej kreacji.