szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti czy Giuseppe Zanotti dla Anja Rubik?

Modne buty na sezon wiosna lato 2013! Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti!

Anja Rubik to najbardziej zapracowana polska modelka! Wystąpiła gościnnie na wybiegach London Fashion Week 2013 oraz Milan Fashion Week 2013, wystąpiła w skandalizującej sesji zdjęciowej Mario Sorrenti dla Vogue Paris, wydała przyjęcie z okazji wydania drugiego numeru jej autorskiego magazynu 25, a teraz zaprojektowała linię butów dla samego Giuseppe Zanotti!

Tagi: anja rubik, anja rubik giuseppe zanotti, anja rubik magazyn 25, anja rubik mario sorrenti vogue paris, anja rubik milan fashion week, anja rubik nago, buty giuseppe zanotti, kurt geiger, moda wiosna 2013, modne buty wiosna 2013

Modne buty na sezon wiosna lato 2013! Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti!

Anja Rubik w kampanii butów Giuseppe Zanotti na sezon wiosna lato 2013

fot: Giuseppe Zanotti Design (oficjalny fanpage)

Anja Rubik jest muzą wielu artystów, a Giuseppe Zanotti zdecydowanie zalicza się do grona jej gorących wielbicieli. Projektant po raz pierwszy zatrudnił piękną Polkę jako twarz jego ekskluzywnej marki obuwia, do swojej kampanii reklamowej na sezon wiosna 2009. Od tej pory chciał współpracować tylko z nią. Co prawda wiosną 2010 roku na zdjęciach pojawił się Hiszpan Andres Velencoso Segury, jednak nie towarzyszyła mu żadna inna modelka.

Kampania Giuseppe Zanotti na sezon wiosna lato 2013 ma kierować wzork potencjalnego klienta na obuwie mistrza dlatego, tradycyjnie już, kolorystyka zdjęć ogranicza się do bieli, czerni i złota. Anja Rubik pozuje na tle mauretańskiej architektury. Przez fotografie przenika spokój, a jednocześnie pewność siebie modelki.

Giuseppe Zanotti przyznaje, że nogi naszej rodaczki to najdoskonalsze kobiece nogi jakie widział w życiu. Prawdopodobnie dlatego projektant nie wyobraża sobie nikogo innego reklamującego jego zachwycające designem, najwyższej jakości włoskie buty.

Co interesujące, Anja zaprojektowała dla Giuseppe Zanotti'ego autorską minikolekcję butów i torebek, zwaną kolekcją kaspułową (capsule collection), która trafi do sklepów już w marcu 2013 roku. Top modelka przyznała, że tworząc inspirowała się stylem swoich idoli: Debbie Harry z zespołu Blondie i David'em Bowie.

Zobacz teaser kolekcji Giuseppe Zanotti for Anja Rubik!


Zobacz totalnie inne oblicze Anji Rubik reklamującej obuwie marki Kurt Geiger!

Autor: monroe

Zdjęcia: Giuseppe Zanotti Design (oficjalny fanpage)

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również