szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne okulary przeciwsłoneczne 2013 Prada Eyewear

Okulary przeciwsłoneczne Prada lato 2013. Sprawdź ceny!

Okulary przeciwsłoneczne Prada z kolekcji wiosna lato 2013 są pełne kobiecości i wyrafinowanej elegancji. W nowej kolekcji znajdziesz eleganckie kocie fasony inspirowane modą lat 50. oraz okulary muchy w stylu lat 70. Jeśli należysz do wielbicielek takich dodatków, okulary przeciwsłoneczne Prady będą idealna propozycją. Ceny dostępnych okularów Prady z kolekcji wiosna lato 2013 sprawdzisz w galerii.

Tagi: okulary prada ceny, okulary przeciwsłonecz prada, okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2013, okulary przeciwsłoneczny prada 2013, prada

Okulary przeciwsłoneczne Prada

fot: Prada

Kolekcje odzieżowe domu mody Prada od samego początku kojarzone są z kwintesencją elegancji połączonej z nowoczesnym designem. Te same cechy posiadają także oferowane akcesoria, m.in. torebki i okulary. Te ostatnie od lat są jednym z najbardziej pożądanych dodatków wśród kobiet. Stylowe fasony nawiązujące do ultrakobiecego stylu lat 60., ponadczasowe motywy i wyrafinowana kolorystyka to główne cechy okularów przeciwsłonecznych Prady. Modele z kolekcji wiosna lato 2013 doskonale wpisują się w tę tradycyjną estetykę.

Zobacz także: Okulary przeciwsłoneczne MIU MIU Eyewear wiosna lato 2013>>>

Okulary przeciwsłoneczne Prada wiosna lato 2013

Modne okulary przeciwsłoneczne nie muszą być wymyślne czy zbyt ekstrawaganckie. Miuccia Prada od lat wyznaje zasadę, że w przypadku tego dodatku, najważniejsza jest wygoda noszenia i uniwersalna elegancja. To właśnie za te cechy miliony kobiet pokochały okulary przeciwsłoneczne Prady. W damskiej linii na sezon wiosna lato 2013 pojawiły się dobrze znane kształty i motywy. Marka po raz kolejny nawiązuje do stylu minionych dekad, proponując kocie kształty w stylu lat 50. i owalne okulary muchy inspirowane fasonami z lat 70. Oprawki w kilku modelach wykonane są z klasycznego szylkretu, pozostałe okulary przeciwsłoneczne zdobią ramki z matowym i błyszczącym wykończeniem.

Najciekawsze okulary przeciwsłoneczne Prady wiosna lato 2013 to bez wątpienia modele o kocim kształcie, w których górną ramkę zdobią bursztynowe kamyki lub jasny szylkret. W linii pojawiły się także eleganckie okulary z motywem panterki oraz w duże, geometryczne printy rodem z lat 70. Poniżej okulary przeciwsłoneczne Prada wiosna lato 2013. Ceny okularów Prady znajdziesz w galerii.

poprzedni
nastepny
Okulary przeciwsłoneczne Prada

Okulary Prada wiosna lato 2013, cena: 780 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Prada

Publikacja: 26.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również