szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa kolekcja okularów GIORGIO ARMANI 2013

MODNE OKULARY w kampanii GIORGIO ARMANI Frames of Life!

Giorgio Armani prezentuje modne okulary 2013 w wyjątkowej kampanii Frames of Life. Okulary z kolekcji Frames of Life charakteryzują się ponadczasową stylistyką, łączącą stare inspiracje Giorgio Armaniego z wykorzystaniem nowych materiałów i kolorów. Dopracowane szczegóły i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że są one niezwykle nowoczesne. Poznaj propozycje modnych okularów 2013 od Giorgio Armani oraz obejrzyj unikatowe zdjęcia i filmy z kampanii Frames of Life!

Tagi: giorgio Armani, kampania frames of life, kolekcja oprawek okularów giorgio armanii, modne okulary, modne okulary 2013, okulary giorgio armani

MODNE OKULARY w kampanii GIORGIO ARMANI Frames of Life!

Modne okulary GIORGIO ARMANI 2013 w wyjątkowej kampanii Frames of Life. Modele Lucille i Adrian

fot: Giorgio Armani / Materiały prasowe

Modne okulary od Giorgio Armani z kolekcji Frames of Life charakteryzują się ponadczasową stylistyką. Zastosowane przez Giorgio Armaniego innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że modne oprawki z kolekcji Frames of Life są niezwykle nowoczesne.

Całą kolekcję możemy oglądać w reaktywowanej kampanii Frames of Life z 2010 roku. Czarno-białe filmy nieme, nakręcone w klimacie przedwojennym, przenoszą nas do lat 40-tych. Miejscem akcji jest jedna z kawiarni dużego miejskiego placu, z nieustannie przewijającymi się ludźmi – ich rozlicznymi historiami, z których każda jest inna i każda wyjątkowa, a które przeplatając się, tworzą nową opowieść. Każda historia związana jest z innym bohaterem i oczywiście innym modelem okularów oprawek z najnowszej kolekcji.

Bohaterami filmowych portretów są: Luc – pisarz, którego pierwsze dzieło ma właśnie ukazać się drukiem, Carlos – młody barman zafascynowany kinem, Nina – wiolonczelistka szukająca zatrudnienia oraz Lucille i Adrian – dwoje młodych utalentowanych architektów. Z pozoru nic ich nie łączy. W praktyce wszyscy mają jedną wspólną cechę: okulary z serii Frames of Life.

Zobacz okulary przeciwsłoneczne marki Gucci! >>

Modne okulary przeciwsłoneczne od Bellutti! >>

Zobacz okulary przeciwsłoneczne marki Gucci! >>

Modne okulary przeciwsłoneczne od Bellutti! >>http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/modne-okulary-przeciwsloneczne-na-wiosne-i-lato-2013-wideo,14_4540.html

Zobacz wyjątkowe filmy z kampanii Frames of Life!

LUCILLE - Partnerka Adriana, z zawodu również architekt, nosi eleganckie, owalne okulary z nutką retro widoczną w metalowych nitach z przodu i na końcówkach zauszników, a także w porysowanym wykończeniu ramek octanowych, tworzącym matowy efekt. Okulary od Giorgio Armani dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i morskiej.
NINA -  Wiolonczelistka nosi okulary dopasowane do silnej osobowości z lekkim zabarwieniem retro. Cienkie, ruchome zauszniki tytanowe podtrzymują ramę z włókna octanowego, podkreśloną mostkiem z postarzanej, miękkiej skóry nappa. Dostępne kombinacje kolorystyczne to: czarny z mostkiem z szarej skóry, oliwkowy z mostkiem z brązowej skóry oraz cętkowana havana z mostkiem z czarnej skóry.
CARLOS - Okulary młodego barmana utrzymane są w stylu vintage z domieszką nowoczesności w postaci frontu z włókna octanowego i tytanowych zauszników. Zauszniki przymocowane są do oprawek za pomocą bezśrubowych zawiasów opatentowanych przez Giorgio Armaniego. Model unisex dostępny jest w pięciu klasycznych wersjach kolorystycznych, w tym w kolorze havana blue i jasnym havana.

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: Giorgio Armani / Materiały prasowe

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODNE OKULARY. Przedstawiamy nową kolekcję oprawek BELUTTI SAFARI!
MODNE OKULARY. Przedstawiamy nową kolekcję oprawek ...

Nowa kolekcja modnych okularów Belutti Safari inspirowana jest klimatem miejskiej dżungli, w której wyróżnionych zostało pięć modeli doskonale odzwierciedlających nastrój czarnego kontynentu. Egzotyczne kolory, barwy Ziemi i przede wszystkim zwierzęce wzory oprawek ...

MODNE OKULARY: Tommy Hilfiger wyznacza trendy wiosna lato 2013
MODNE OKULARY: Tommy Hilfiger wyznacza trendy ...

W sezonie wiosna lato 2013 modne okulary to takie, które są wygodne, praktyczne i kolorowe. Amerykański projektant, Tommy Hilfiger pokusił się o zaprojektowanie okularów przeciwsłonecznych, których każda para będzie łączyła w sobie ...