szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Modne suknie ślubne z kolekcji Agaty Wojtkiewicz

Suknie ślubne na 2014 rok znajdziesz w kolekcji Agaty Wojtkiewicz. Jakie suknie ślubne będą modne w tym roku? Zobacz modę ślubną według projektantki!

Tagi: Agata Wojtkiewicz, JAKIE SUKNIE ŚLUBNE BĘDĄ MODNE 2014, suknie ślubne 2014

Wojtkiewicz suknie ślubne

fot: fot. materiały prasowe

Wszystkie tegoroczne panny młode z pewnością zastanawiają się, jakie suknie ślubne będą modne w 2014 roku. Nic dziwnego, w końcu kreacja to podstawa stylizacji w dniu ślubu! Oprócz tego, dodatki, makijaż i suknia powinny ze sobą współgrać i pasować do figury, urody oraz osobowości panny młodej.

Tajemnica sukcesu ślubnej stylizacji tkwi w jasnym określeniu oczekiwań ze strony Panny Młodej. Projekt powinien od początku do końca pasować do jej charakteru. Tylko wówczas będzie mogła skupić się tego dnia na tym co najistotniejsze. Warto także zaplanować kreację dodatkową, która zastąpi suknię pod koniec wieczoru lub następnego dnia. Niekoniecznie białą, ale spójną ze ślubnymi dodatkami – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Przeczytaj więcej o modnych sukniach ślubnych na 2014 rok!

W tym roku każda panna młoda ma szansę sprawdzić, jaka suknia ślubna będzie idealna dla niej dzięki targom ślubnym w andel's Hotel w Łodzi, które odbędą się w niedzielę, 02.03.2014, w godzinach 11:00-16:00.

Agata Wojtkiewicz została partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje swoje ślubne projekty. A nie da się ukryć, że projektantka ma bardzo nowatorskie spojrzenie na ślubną modę. Zobaczcie same:

poprzedni
nastepny
Suknia ślubna Wojtkiewicz
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 25.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również