szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ulubione zegarki polskich blogerek, m.in Macademian Girl: Deja Vu!

MODNE ZEGARKI Deja Vu, które kocha Macademian Girl! Gdzie kupisz ulubione zegarki polskich blogerek?

Modne zegarki Deja Vu to ulubiony gadżet Macademian Girl, najsłynniejszej polskiej blogerki modowej. Tamara nie tylko nosi zegarki tej firmy, ale też miała okazję zaprojektować kilka egzemplarzy! Chcesz kupić zegarki Deja Vu, zaprojektowane przez Macademian Girl? Zobacz, gdzie i za ile można kupić modne zegarki Deja Vu!

Tagi: blogerki modowe, blogerki stylizacje, charlize mistery, jessica mercedes, kasia tusk, macademian girl, maff, maff stylizacje, modne zegarki, najlepsze blogi modowe, najlepsze polskie blogerki modowe, najlepsze polskie blogi modowe, zegarki

MODNE ZEGARKI Deja Vu, które kocha Macademian Girl! Gdzie kupisz ulubione zegarki polskich blogerek?

Deja Vu to ulubione zegarki Macademian Girl!

fot: www.macademiangirl.blogspot.com

Zegarki Deja Vu to doskonały gadżet, który zachwyci każdą kobietę, a nie tylko te, które kochają modę. Dzięki wymiennym obudowom i paskom zegarek Deja Vu zmienia się razem ze swoją właścicielką. Może podkreślać jej osobisty styl, jak w przypadku Macademian Girl, wyraża jej osobowość i w bardzo szybkim tempie dopasowuje się do jej stylu ;)

Zegarki deja Vu - Macademian Girl

Ta koncepcja wyjątkowych zegarków pozwala na łatwe i szybkie dobranie odpowiedniego wzoru do twojego ubrania, stylu czy nawet nastroju ;) Wybór pasków, bransolet i pierścieni ozdobnych jest dostępny w tak wielu kolorach, wzorach, i wykonany z tak różnych materiałów, że umożliwia komponowanie niezwykłej biżuterii, w zasadzie na każdą okazję! Dzięki zestawom Deja Vu w trzech prostych krokach możesz stworzyć swój własny zegarek, a potem możesz zmieniać go wiele razy, w zależności od upodobań i sytuacji.

Zegarki Deja Vu na każdą okazję!

Różnorodność kształtów i kolorów zarówno pierścieni, jak i pasków daje ogromne możliwości jeżeli chodzi o komponowanie stylu tych zegarków. Złoto-czarne pierścienie będą z pewnością pasowały do każdej kobiety glamour. Będą też idealnym dopełnieniem eleganckiego stroju. Kolorowe obudowy z kolei dają możliwość podkręcenia, nawet najbardziej nieciekawej stylizacji.

Zegarki Deja Vu zaprojektowane przez Macademian

Dwa powyższe egzemplarze zostały zaprojektowane przez jedną z najsłynniejszych polskich blogerek, Macademian Girl, czyli Tamarę Gonzalez Perea. Obydwa zestawy, jak i wiele innych można kupić za około 550 zł w internetowym sklepie Deja Vu, pod adresem shop.dejavu-fashion.eu. Zajrzyj do sklepu i wybierz idealny zegarek dla siebie!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: www.macademiangirl.blogspot.com

Publikacja: 13.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również