szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MOSCHINO jesień zima 2014 - kultura konsumpcyjna wkracza do wielkiej mody!

Marka Moschino zaprezentowała kolekcję na sezon jesień zima 2014/2015. Możemy w niej zobaczyć projekty Jeremy'ego Scotta, który rozpoczął współpracę z marką. Zobaczcie kontrowersyjne stylizacje nawiązujące do sieci restauracji McDonald's!

Tagi: moda jesień 2014, moschino, MOSCHINO jesień 2014, MOSCHINO zima 2014

MOSCHINO jesień zima 2014 - kultura konsumpcyjna wkracza do wielkiej mody!

fot: mat. prasowe

Marka Moschino od niedawna nawiązała współpracę z Jeremym Scottem, który został głównym projektantem marki. Jego kolekcje zawsze cieszą się dużym zainteresowanie głownie za sprawą kolorowych, często kontrowersyjnych projektów.

Taka też jest najnowsza kolekcja Scotta dla Moschino na sezon jesień zima 2014/2015. Znajdziemy w niej wyraźne, niemal dosłowne nawiązania do popularnej sieci McDonald's. Pojawią się inspiracje uniformami kelnerek, torebki z  łańcuszkiem prezentowane na tacy. Nawet płaszcze zostały utrzymane w czerwono-żółtej kolorystyce charakterystycznej dla sieciówki, a na plecach pojawia się wymowna litera M prezentowana w kształcie serca.

Zobacz też najnowsze kolekcje marki MOSCHINO >>>

Waszym zdaniem kolekcja Moschino projektu Jeremy'ego Scotta oprócz ogromnego zainteresowania zyska pozytywne komentarze?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również