szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W Londynie otwarto największy na świecie butik Chanel

NAJWIĘKSZY SALON CHANEL NA ŚWIECIE: zobacz gigantyczny salon Chanel w Londynie. Megabutik Chanel już otwarty!

Chanel podbija Londyn! Firma otworzyła w brytyjskiej stolicy swój największy salon na świecie. Sprawdź adres butiku i wybierz się na zakupy. W sklepie tej francuskiej firmy znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od akcesoriów po całe zestawy ubrań.

Tagi: butik channel londyn, chanel, channel, channel londyn, najwiekszy butik channel, najwiekszy sklep channel, największy butik channel, największy sklep channel, salon channel, salon channel w londynie, sklep channel londyn

NAJWIĘKSZY SALON CHANEL NA ŚWIECIE: zobacz gigantyczny salon Chanel w Londynie. Otwarcie 12.06.2012

W Londynie otwarto największy na świecie salon Chanel

fot: Voque.com

Chanel otworzył swój ogromny butik. Największy sklep Chanel na świecie działa od 12 czerwca 2013 rok pod adresem 158-159 New Bond Street w Londynie. Salon jest gigantyczny - zajmuje 12.600 metrów kwadratowych.

Na trzech piętrach można zobaczyć wszechświat stworzony przez Karla Lagerfelda. Przestronne i przytulne wnętrze stworzył nowojorski architekt Peter Marino, który tworzył butiki Chanel na całym świecie. Chanel to nie tylko piękne ubrania i biżuteria, ale również przepełniające wnętrze estetyczne zauroczenie - chwali się francuska firma.

Układ sklepu Chanel w Londynie ma ciepłe, domowe wnętrze podzielone na oddzielne pokoje. W każdym są stoliki z ozdobnymi katalogami Chanel, kominki i miękkie dywany - wszystko odznacza się wyjątkowością. W centralnym punkcie sklepu są fantastyczne rzeźby inspirowane perłami Coco Chanel, które wykonał Jean-Michel Othoniel. Ozdoby zrobione w całości z dmuchanego szkła weneckiego zawieszone są na suficie.

Na parterze sprzedawane są akcesoria: szaliki, paski i męskie krawaty. Na pierwszym i drugim piętrze znajdziemy resztę produktów projektanta.  Lustrzane ściany są ozdobione wstążką złota a zasłony mają doszywane ręcznie perły. Każdy mebel czy kawałek grafiki musiały być zrobione specjalnie dla sklepu. W salonie nie zabrakło też baru i salonu kosmetycznego.

Autor: ko

Zdjęcia: Voque.com

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz Chanel jesień zima 2014/2015 [ZDJĘCIA]
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz ...

Karl Lagerfeld po raz kolejny zaskakuje! Najnowszy pokaz Chanel odbył się w słynnym Grand Palais, który zamienił się w gigantyczny supermarket w modelkami w roli klientek! Zobaczcie jak wyglądał pokaz Chanel jesień ...