szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa inwestycja z okazji NEW YORK FASHION WEEK?

NEW YORK FASHION WEEK w nowym miejscu? Gdzie będą odbywać się pokazy?

Organizatorzy New York Fashion Week chcą zmienić miejsce imprezy! Trwa wielka inwestycja, która ma poprawić warunki, w jakich odbywają się pokazy. Sprawdź gdzie będą mogą odbywać się wydarzenia związane z New York Fashion Week 2014!

Tagi: fashion week, new york fashion week, new york fashion week 2013, new york fashion week 2013 program, new york fashion week 2014, new york fashion week 2014 w nowym miejscu, new york fashion week pokazy, New York Fashion Week relacja

NEW YORK FASHION WEEK w nowym miejscu! Zobacz gdzie będą odbywać się pokazy!

fot. NEW YORK FASHION WEEK

fot: NEW YORK FASHION WEEK

Zmiany w New York Fashion Week! Organizatorzy imprezy rozważają przenosiny. Pokazy od 2010 roku organizowane są w Lincoln Centre, ale wygląda na to, że przeprowadzka do nowego miejsca jest bardzo prawdopodobna! I to już w niedalekiej przyszłości.

Mowa o Yards Hudson, nowej inwestycji na Manhattanie. Miejsce to jest atrakcyjniejsze od dotychczasowej lokalizacji i ma tę zaletę, że jest wspierany są przez Radę Projektantów Mody w Ameryce (CFDA). Wielofunkcyjne centrum Culture Shed oferuje przestrzeń zaprojektowaną specjalnie na zdarzenia takie jak pokazy mody.

Jestem bardzo podekscytowana tym miejscem - powiedziała WWD Diane von Furstenberg przewodniczący CFDA - To będzie wielki ośrodek kultury, i tak, to wspaniałe miejsce na tydzień mody.

Cała inwestycja pochłonęła gigantyczne pieniądze - 300 milionów dolarów, ale budowa Culture Shed była finansowane ze środków prywatnych (w przeciwieństwie do reszty Yards Hudson), a w ramach inwestycji będą m.in. sale wystawowe, pracownie i ogromne zadaszenie, które umożliwi organizowanie zarówno imprez wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Autor: ko

Zdjęcia: NEW YORK FASHION WEEK

Publikacja: 27.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również