szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz lookbook najnowszej kolekcji NEXT na wiosnę-lato 2013!

NEXT Lookbook nowej kolekcji na wiosnę lato 2013!

Nowe trendy na rok 2013 to przede wszystkim czarno-białe paski, kwiatowe i geometryczne printy a także koronka. W najnowszej kolekcji NEXT na wiosnę lato 2013 nie zabrakło żadnego z tych modnych elementów. Zobacz lookbook wiosenno-letniej kolekcji ubrań firmy NEXT!

Tagi: kolekcja next wiosna lato 2013, kolekcja wiosna-lato 2013, lookbook next, moda 2013, moda wiosna 2013, najnowsze trendy w modzie, Next, nowa kolekcja, nowe trendy 2013, trendy mody, trendy w modzie, wiosna 2013

NEXT Lookbook nowej kolekcji na wiosnę-lato 2013!

W sezonie wiosenno-letnim 2013 roku modne będą ubrania w czarno-białe paski.

fot: NEXT

Firma NEXT zaprezentowała swój najnowszy lookbook ze stylizacjami na sezon wiosna lato 2013. Kiedy śnieg zalega jeszcze na ulicach, a termometr wskazuje minusowe temperatury, choć na chwilę poczuj odrobinę wiosennego słońca, podziwiając lookbook z najnowszej kolekcji NEXT. Zobacz, jakie kolory, wzory i materiały będą modne wiosną i latem 2013 roku!

Jakie wzory i kolory będą modne na wiosnę lato 2013?

Hitem sezonu wiosenno-letniego będą czarno-białe paski. Wzór ten pojawia się zarówno na marynarkach, sukienkach, jak i zwykłych bluzkach. Pasiaste wzory na ubraniach w sąsiedztwie białych lub czarnych groszków będą absolutnym must have 2013 roku!

Mocnym trendem okażą się także odważne printy. Najmodniejsze będą szczególnie kolorowe nadruki kwiatowe, ale też geometryczne wzory.

Jakie kolory będą modne wiosną i latem 2013 roku?

Jeżeli chodzi o kolorystykę, w wiosenno-letniej kolekcji NEXT znajdujemy przede wszystkim połączenie czarni i bieli, a także czarnej koronki i beżowego materiału. Modnymi kolorami tej wiosny będą jasne beże oraz wszystkie odcienie zieleni. W dalszym ciągu powodzeniem cieszyć się będą panelowe sukienki i bluzki w czarno-zielone pasy.

Zajrzyj do naszej galerii i obejrzyj lookbook marki NEXT na wiosnę lato 2013.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: NEXT

Publikacja: 02.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody HUSH WARSAW na Stadionie Narodowym
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody ...

Targi mody Ściegi otrzymały nową nazwę i miejsce. Jako Hush Warsaw odbędą się 9 kwietnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Modę damską, męską i dziecięcą wystawi 150 starannie wyselekcjonowanych projektantów z ...