szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

By o la la najlepszą polską marką na gali MODA&STYL

By o la la zdobyła tytuł najlepszej polskiej marki na gali MODA&STYL! Ubrania marki doceniane są za ciekawe wzornictwo, niebanalne fasony i wysokiej jakości materiały. Ubrania By o la la pokochała już m.in. Maffashion!

Tagi: By o la la, gala moda&styl, moda, najlepsza polska marka

By o la la najlepszą polską marką na gali MODA&STYL

fot: By o la la Facebook

W czwartek, 08.05.2014, odbyła się już XX jubileuszowa edycja Gali Moda&Styl oraz 10. urodziny magazynu Moda&Styl. Z tej okazji nie zabrakło pokazów kolekcji znanych projektantów i marek odzieżowych, a także przyznano nagrody.

Okazało się, że nagrodę dla najlepszej polskiej marki otrzymała By o la la! Nic dziwnego, bo marka By o la la wyróżnia się niebanalnymi fasonami, ciekawym wzornictwem  i wysokiej jakości materiałami. W ubraniach marki często pojawiała się Kladuia Halejcio, Beata Fesser czy Maffahion.

Zobacz modne kolekcje na 2014 rok!

Kolekcje "By o la la...!" tworzone są z ogromną pasją! Cenimy sobie modę i wygodę, by każda z naszych klientek czuła się wyjątkowo i komfortowo. Krótkie serie kolekcji zapewniają różnorodność modeli. Gwarantujemy również wysoką jakość - pisze By o la la na Facebooku.

Niestety, marka By o la la nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, ale jej ubrania można zobaczyć na fanpage'u na Facebooku. Ubrania marki By o la la można kupić w butikach stacjonarnych w Warszawie, Gdyni, Świnoujciu, Elblągu, Gdańsku, Pile, Pajęcznie, Poznaniu, Dzierżoniowie i Lesznie!

Autor: Kinga

Zdjęcia: By o la la Facebook

Publikacja: 09.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
W góry! Ciepłe stylizacje idealne na zimowy wyjazd
W góry! Ciepłe stylizacje idealne na ...

Styczeń to idealny miesiąc na zimowe wyjazdy. Nie zapominajmy wtedy o odpowiednim ubiorze - ciepłe buty, puchowe kurtki, futrzane czapki i dzianinowe rękawiczki - to elementy garderoby, które pozwolą cieszyć się zimową atmosferą bez ...

Moda dla kobiet 50+ według Krystyny Bałakier [GALERIA]
Moda dla kobiet 50+ według Krystyny ...

Krystyna Bałakier, autorka bloga balakier-style.pl, znanego też jako Moda po ludzku, prezentuje świetne stylizacje dla dojrzałych kobiet 50+. My zapytałyśmy panią Krystynę Bałakier, czym się inspiruje i czy spotyka się z ...

TARGI MODY MISZ-MASZ WIOSNA 2013. Gdzie i kiedy odbywa się impreza?
TARGI MODY MISZ-MASZ WIOSNA 2013. Gdzie ...

Targi mody Misz-Masz to świetna okazja, by kupić ubrania i dodatki od polskich projektantów. W tym roku w imprezie bierze udział aż 48 marek. Gdzie i kiedy odbędą się targi mody Misz-Masz ...