szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Okulary przeciwsłoneczne lato 2013 z kolekcji Emporio Armani

MODA LATO 2013: Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani wiosna lato 2013

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani stanowią wyrafinowane połączenie elegancji, stylu i funkcjonalności. W kolekcji okularów na sezonie wiosna lato 2013 pojawiły się bardzo kobiece modele stylizowane na lata 50. oraz fikuśne lennonki z oryginalnymi oprawkami wyglądającymi jak drewniane.

Tagi: moda 2013, moda lato 2013, okulary, okulary armani 2013, okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2013, okulary przeciwsłoneczne armani, okulary przeciwsłoneczne armani 2013

okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani

fot: Emporio Armani/Fashionpr

Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości młodzieżowego stylu marki Emporio Armani. Dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani z kolekcji wiosna lato 2013 stanowią elegancki i bardzo stylowy dodatek. Poza subtelniejszymi odcieniami, w szerokiej palecie kolorów znalazły się również żywe pastelowe barwy, a także odcienie metalu z idealnie dobranymi lustrzanymi soczewkami.

Okulary Emporio Armani - nowoczesne lennonki model EA4011

Zaokrąglone kształty to stały wyróżniają okularów Emporio Armani. Marka lubi bawić się formą i nadawać wyrafinowanej elegancji szczypty ironii. Model obowiązujący w tym sezonie - stylowe lennonki z grubą oprawką - wykonany jest ze specjalnego plastiku dającego efekt matowego drewna. Okulary dostępne są w kolorze białym, szarym, beżowym i brązowym.

Cena: 540 zł

Okulary przeciwsłoneczne Empirio Armani model EA4006

Inspirowane latami 50-tymi okulary Empirio Armani model EA4006 w kształcie kocich oczu to mistrzowskie połączenie stylu i funkcjonalności. Oprawki wykonane są z włókna nylonowego. Podwójny mostek i zauszniki w kształcie rurki otrzymano dzięki specjalnej metodzie toczenia. W metalowym zauszniku znajduje się wygrawerowane laserowo logo Emporio Armani. Okulary są dostępne w kolorach, które dominują w kolekcji akcesoriów — od wszechobecnej czerni po bananową żółć oraz kolor geranium. We wszystkich modelach zastosowane zostały soczewki gradalne.

Cena: 540 zł

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani model EA4003

Uwodzicielskie okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani model EA4003 zostały zainspirowane popularnymi w latach 50-tych modelami w kształcie kocich oczu. Wykonany z oktanu front połączony został z zausznikami z przyjemnymi w dotyku gumowymi wstawkami w kontrastujących kolorach. Model dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych z przezroczystym frontem i zausznikami ze wstawkami w tym samym kolorze. W palecie znalazły się żywe kolory, takie jak zieleń, fiolet i brzoskwinia. Dostępny jest także model w matowej czerni.

Cena: 540 zł

Autor: JW

Zdjęcia: Emporio Armani/Fashionpr

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również