szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne okulary przeciwsłonaczne gwiazd

Okulary przeciwsłoneczne House of Holland. Ulubiony dodatek gwiazd

Wśród gwiazd zapanowała moda na okulary przeciwsłoneczne marki House of Holland. Rita Ora, Rihanna, Kelly Osborne to tylko kilka celebrytek, które zamieniły kultowe Ray-Bany na szalone okulary projektu Henry'ego Hollanda. Dzięki nim takie modele jak "The Dots", "Cagefighter" i "On A Promise" już stały się hitem. Zobacz, jakie okulary przeciwsłoneczne wybierają gwiazdy!

Tagi: house of holland okulary, house of holland okulary przeciwsłoneczne, modne okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2013, okulary przeciwsłoneczne house of holland, okulary przeciwsłoneczne lato 2013

Okulary przeciwsłoneczne House of Holland. Ulubiony dodatek gwiazd

fot: houseofholland.com

Szalony design i oryginalne kolory to główne atrybuty okularów przeciwsłonecznych House of Holland. Brytyjska marka znana z niezwykłych ubrań i dodatków, stworzyła w 2012 roku fantastyczną kolekcję okularów przeciwsłonecznych, która w mig podbiła serca rodzimych i światowych gwiazd. Fikuśne modele z kraciastą oprawką i zabawnymi hasłami wypisanymi wokół szkieł nosiły m.in. Rita Ora, Rihanna, Poppy Delevingne, Pixie Geldof i Kelly Osbourne. Ta ostatnia pojawiła się na tegorocznym London Fashion Week w śmiesznych okularach "Eyelashes" z ruchomymi rzęsami.

Okulary przeciwsłoneczne projektu Henry'ego Hollanda na pewno nie pozwolą przejść na ulicy niezauważoną, więc (paradoksalnie!) dlatego wybiera je tak dużo celebrytek. Dzięki nim kilka modeli zdążyło osiągnąć niezwykłą popularność, m.in. duże lennonki "On A Promise" z hasłem Cross My Heart Hope To Die, Stick A Needle In My Eye model w kropki "Dot" oraz zmodyfikowane kocie okulary z kraciastą oprawką "Cagefighter".

Te i inne okulary House Of Holland możecie kupić w sklepie internetowym houseofholland.com. Ceny wahają się od 600 do 900 złotych. W naszej galerii prezentujemy wybrane modele z kolekcji wiosna lato 2013.

poprzedni
nastepny
Okulary przeciwsłoneczne House of Holland. Ulubiony dodatek gwiazd

Okulary przeciwsłoneczne House Of Holland

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: houseofholland.com

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również