szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokaz najnowszej kolekcji okularów Giorgio i Emporio Armani

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE! Modne okulary od Giorgio i Emporio Armaniego! Zobacz nową kolekcję wiosna lato 2013!

Marzysz o markowych okularach przeciwsłonecznych? Podejrzyj te od Giorgio i Emporio Armani. Ta ekskluzywna marka podczas pokazu w Warszawie zaprezentowała najnowszą kolekcję okularów. 7 marca 2013 warszawska Endorfina, przekształciła się we włoski klub rodem z Ojca Chrzestnego. Wieczorowe kreacje Pań i Panów, meloniki, boa i zapach cygar przywodził na myśl sycylijskie zabawy z lat 20. Sprawdź, co nowego w tym klimacie wprowadza Giorgio i Emporio Armani na sezon wiosna lato 2013.

Tagi: emporio armani, Emporio Armani 4009, giorgio Armani, giorgio armani online, giorgio armani wikipedia, markowe okulary przeciwsłoneczne, modne okulary 2013, okulary, okulary przeciwsłoneczne, okulary słoneczne, trendy wiosna lato 2013

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE! Modne okulary od Giorgio i Emporio Armaniego! Zobacz nową kolekcję wiosna lato 2013!

Giorgio i Emporio Armani - kolekcja okularów na wiosnę lato 2013

fot: Materiały Prasowe

Okulary przeciwsłoneczne to istotny dodatek wiosennych i letnich stylizacji. Warto wybierać takie, które będą do nas idealnie pasować i będą mocnym modnym akcentem naszego stroju. Giorgio i Emporio Armani przedstawili swoje propozycje na sezon wiosna lato 2013. Kolekcję markowych okularów słonecznych prezentowały niebezpieczne kobiety ubrane w czarne, obcisłe kombinezony z odsłaniającymi plecy gorsetami. Zobacz, czy takie stylizacje pasują do Ciebie!

Pokaz kolekcji odzwierciadlał dwa oblicza marki - klasyczną - linię Giorgio Armani i casualową - Emporio Armani. Ogromne wrażenie zrobił pokaz ekskluzywnej linii Kaleidoscope, która koresponduje z kolekcją odzieży i akcesoriów Giorgio Armaniego na sezon wiosna lato 2013. Subtelne, metalowe niuanse na zausznikach nawiązują do delikatnego haftu zdobiącego suknie wieczorowe. Unikalna kolekcja, wykonana z najwyższej jakości materiałów, w której każdy detal wykonano z mistrzowską precyzją, będzie dostępna w Polsce już na początku kwietnia. Duży, delikatnie zaokrąglony model model Emporio Armani 4009 w kolorze perłowym ma szansę stać się jedną z najważniejszych oprawek tego sezonu.

Jedno jest pewne - nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wypatrywać upalnego lata!

Autor: AM

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA LATO 2013: Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani wiosna lato 2013
MODA LATO 2013: Okulary przeciwsłoneczne Emporio ...

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani stanowią wyrafinowane połączenie elegancji, stylu i funkcjonalności. W kolekcji okularów na sezonie wiosna lato 2013 pojawiły się bardzo kobiece modele stylizowane na lata 50. oraz fikuśne lennonki z ...