szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Okulary przeciwsłoneczne - trendy 2014

Okulary przeciwsłoneczne to nieodłączny element każdej letniej stylizacji. Nosimy je z eleganckimi ubraniami, sportowymi zestawami czy seksownym bikini. Sprawdź, jakie trendy królują wśród okularów przeciwsłonecznych na lato 2014!

Tagi: MODA LATO 2014, okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2014, okulary przeciwsłoneczne trendy

Okulary przeciwsłoneczne - trendy 2014

Okulary przeciwsłoneczne to dodatek, którego znaczenia nie wolno lekceważyć. Zwłaszcza latem nosimy okulary niemal na co dzień, chcemy więc, by były twarzowe, ale i modne. Zobacz, jakie trendy obowiązują w tym roku w okularowej modzie!

1. Zaokrąglone ramki

Okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie mocno się zaokrągliły. Nosimy lenonki, ale też klasyczne ramki o brzegach pozbawionych kątów. Uwaga! Taki kształt zaokrągla buzię, zrezygnuj więc z niego, jeśli masz okrągłą twarz.

2. Fantazyjne oprawki

Lato 2014 to sezon wzorów łączonych bez żadnych zahamowań. Kropki z panterką, kratka z kwiatkami - dozwolone jest wszystko! Dlatego możesz wybrać odważne oprawki, np. w groszki lub zwierzęcy wzór połączony z siateczką czy serduszkami. Nie bój się zaszaleć i pokaż, że umiesz łączyć wzory!

Przeczytaj więcej o okularach przeciwsłonecznych 2014 >>>

3. Futurystyczne kształty

Modne okulary przeciwsłoneczne mają latem 2014 kształty rodem z przyszłości. Okrągłe wycięcia na nos, pozioma linia zamiast górnej oprawki, a może po prostu ażurowe wycięcia? Jeśli czujesz się dobrze w tak ekstrawaganckich dodatkach, to w tym sezonie możesz pozwolić sobie na wiele.

4. Różowe okulary

Wielki powrót lat 70., czyli różowe szkła i oprawki, które latem 2014 przybierają oczywiście nowocześniejszą formę. Zamiast wielkich okularów-much, nosimy lekko wygięte do góry oprawki, które nadają nam zalotnego charakteru. Różowe okulary pojawiły się m.in. u Matthew Williamsona czy Emporio Armaniego, a także w kultowej marce Prism.

Zobacz najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2014!

poprzedni
nastepny
Okulary przeciwsłoneczne - trendy 2014

Saint Laurent, ok. 900 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 31.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Hity na wakacje z F&F: Najmodniejsze ubrania i akcesoria!
Hity na wakacje z F&F: Najmodniejsze ...

Szukasz fajnych i niedrogich ubrań na lato? Zajrzyj do F&F! Przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych nowości - idealnych na plażę, ale też lato w mieście. Zobaczcie najmodniejsze ubrania i akcesoria, które powinny ...