szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Piękna Gisele Bundchen w kampanii Isabel Marant!

Gisele Bündchen to jedna z najdroższych modelek na świecie. Nie odstrasza to kolejnych marek, które zatrudniają ją do kampanii. Tym razem, podziwiamy Gisele Bündchen w reklamach Isabel Marant. Zobaczcie, jak wypadła!

Tagi: gisele bundchen, gisele bundchen isabele marant, Gisele Bundchen sesja, isabel marant, moda jesień 2014

Piękna Gisele Bundchen w kampanii Isabel Marant!

Mamy już pierwsze zdjęcia Gisele Bündchen z jesiennej kampanii Isabel Marant! Brazylijska modelka wypada jak zawsze pięknie, ale trudno też nie zwrócić uwagi na niesamowite ubrania projektantki. Już po kilku fotografiach widać, że w modzie jesień 2014 będzie królował styl lat 80.!

Gisele jest na zdjęciach, taka, jaką lubimy ją najbardziej - naturalna, może nawet nieco męska. To obecnie jedna z najlepiej zarabiających modelek na świecie, może więc sama wybierać kontrakty, które ma ochotę podpisać. W tym sezonie możemy już oglądac ją w kampanii H&M, Louis Vuitton czy Chanel. Wszystkie reklamy z udziałem Bündchen należą do najlepszych w świecie mody, a piosenka, którą zaśpiewała w kampanii H&M (cover My Heart of Glass) stała się hitem.

Sprawdź też: Gra o tron na wybiegach? Projektanci inspirują się serialem!>>>

Isabel Marant współpracowała już z Brazylijką 3 lata temu. Jak widać, panie musiały dobrze wspominać ten czas, bo Gisele Bündchen znów została twarzą marki.

Podobają się Wam jej zdjęcia?

Autor: J.M.

Publikacja: 24.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...