szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PLNY LALA. Nowa kolekcja. Gdzie kupić ubrania PLNY LALA

PLNY LALA. Nowa kolekcja marki PLNY LALA robi furorę! Ubrania znikają jak świeże bułeczki

Nowa kolekcja marki PLNY LALA to prawdziwy hit! Ubrania znikają ze sklepu internetowego holahola.pl jak świeże bułeczki! Największym powodzeniem cieszą się spodnie z napisem LALA, bluza WARSZAWSKA LALA, a także bluza GIVEASHIT. Wszystkie te ubrania reklamowała Natalia Siwiec.

Tagi: BLUZA WARSZAWSKA LALA, PLANY LALA NOWA KOLEKCJA, PLNY LALA, SPODNIE LALA

PLNY LALA. Nowa kolekcja marki PLNY LALA robi furorę! Ubrania znikają jak świeże bułeczki

fot: PLNY LALA (oficjalny fanpage)

Marka PLNY LALA jest uwielbiana przez gwiazdy, blogerki i "zwykłe" kobiety. Nic więc dziwnego, że gdy na stronie sklepu internetowego holahola.pl pojawiła się najnowsza kolekcja marki, reklamowana przez Natalię Siwiec, to ubrania zniknęły w ciągu kilku minut!

Zobacz też: Gwiazdy w ubraniach PLNY LALA: Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Marina i wiele innych!

Na fanpage'u PLNY LALA pojawiają się komentarze z zarzutami, że ubrania były dosłownie "wyjmowane z koszyków i znikały ze strony"! Nie brakuje też pytań, kiedy znów ubrania pojawiają się w sklepie. Największe zainteresowanie budzą spodnie z napisem LALA, biała bluza WARSZAWSKA LALA oraz bluza GIVEASHIT. I właśnie te ubrania znikają najszybciej!

Marka PLNY LALA wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanek i w sklepie holahola.pl pojawiła się kolejna tura ubrań z nowej kolekcji. Niestety, znów po kilku minutach ubrania zniknęły jak świeże bułeczki!

Sekret PLNY LALA

W czym tkwi sekret ubrań marki PLNY? Czy tak duże zainteresowanie jej ubraniami, to wyłącznie zasługa tego, że noszą je gwiazdy? Z pewnością nie tylko. Marka PLNY LALA stawia na jakość - wszystkie bluzy czy koszulki są wyprodukowane ze 100 proc. bawełny najwyższej jakości. Do tego wszystkie ubrania są ozdobione zabawnymi hasłami i chwytliwymi tekstami.

Zobacz też: PLNY LALA, czyli odważna marka, którą pokochały Polki!

Naszą uwagę zwraca szczególnie bluza z napisem BAWIĘ SIĘ, który przypomina logo słynnej Barbie. Świetnie wyglądają też spodnie z napisem LALA oraz klasyczna już bluza WARSZAWSKA LALA.

Zobacz galerię zdjęć ubrań z nowej kolekcji PLNY LALA. Co Ci się najbardziej podoba?

poprzedni
nastepny
PLNY LALA. Nowa kolekcja marki PLNY LALA robi furorę! Ubrania znikają jak świeże bułeczki
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: PLNY LALA (oficjalny fanpage)

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy w ubraniach PLNY LALA: Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Marina i wiele innych!
Gwiazdy w ubraniach PLNY LALA: Natalia ...

Wszystko wskazuje na to, że PLNY LALA to najmodniejsza marka sezonu! W bluzach, koszulkach i spodniach PLNY LALA lansują się najatrakcyjniejsze Polki: Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Marina, Agnieszka Szulim czy Zuzanna Kołodziejczyk ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...