szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokaz Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week - kolekcja "I feel love" wiosna lato 2014

Pokaz Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week: Kolekcja I FEEL LOVE wiosna lato 2014

Pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej zamknął Paris Fashion Week wiosna lato 2014. Fantastyczna kolekcja polskiej projektantki zatytułowana "I Feel love" została zaprezentowana w jasnych wnętrzach Palais de Tokyo. Zobaczcie jakie stroje pojawiły się na wybiegu!

Tagi: gosia baczyńska, gosia baczyńska paris fashion week, pokaz gosi baczyńskiej paris fashion week, pokaz gosi baczyńskiej paryż, pokaz gosi baczyńskiej w paryżu

Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu: Kolekcja I FEEL LOVE wiosna lato 2014

fot: Gosia Baczyńska oficjalny Facebook

W końcu doczekaliśmy się polskiego projektanta, który pokazał swoją kolekcję na Paris Fashion Week. Gosia Baczyńska zadebiutowała jako pierwsza Polka w oficjalnym programie paryskiego tygodnia mody. Pokaz kolekcji I feel love zorganizowany w Palais de Tokyo zamknął tegoroczne święto mody w stolicy Francji. Gosia Baczyńska może być z siebie dumna - w końcu jeszcze żaden polski projektant nie dostąpił tak wielkiego wyróżnienia. Kolekcja prezentowała się na wybiegu wspaniale. Miejmy nadzieję, że spodobała się także paryskiej publiczności.

Polska projektantka zaprezentowała w Paryżu swoją najnowszą kolekcję I feel love inspirowaną szaloną epoką disco. Na wybiegu pojawiły dopasowane, minimalistyczne sukienki o prostych krojach, uszyte ze szlachetnych tkanin. Lekko połyskujące materiały, hologramowe akcenty oraz wytworne koronki z Atelier na Floriańskiej nadawały prostym fasonom niesamowitej elegancji i glamouru, którego z pewnością nie powstydziłyby się gwiazdy legendarnego Studia 54.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z paryskiego pokazu Gosi Baczyńskiej i ubrania jej najnowszej kolekcji I feel love wiosna lato 2014.

poprzedni
nastepny
Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu: Kolekcja I FEEL LOVE wiosna lato 2014
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Gosia Baczyńska oficjalny Facebook

Publikacja: 03.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również