szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokazy mody i najnowsze trendy w modzie: nowe ubrania od Gosi Baczyńskiej

Gosia Baczyńska: zobacz, kto pojawił się na świątecznym spotkaniu u projektantki

Doda, Małgorzata Socha, Natasza Urbańska, Magdalena Cielecka. To gwiazdy, które uwielbiają kreacje Gosi Baczyńskiej. Podczas świątecznego spotkania w butiku projektantki, 12 grudnia 2012 nie mogło zabraknąć oczywiście też Małgorzaty Kożuchowskiej, Aktorka jest bowiem jej ulubioną klientką. Teraz jest szansa na to, abyś i ty była jej klientką. Projektantka otworzyła bowiem swój sklep online!

Tagi: baczyńska sklep online, gosia baczyńska, gosia baczyńska kolekcja 2012, gosia baczyńska pokaz, gosiabaczynska.com, małgorzata kozuchowska, moda i trendy, moda zima, moda zima 2012, pokazy mody, polscy projektanci, trendy w modzie, www.gosiabaczynska.com

Pokaz Gosi Baczyńskiej: zobacz, kto pojawił się na świątecznym spotkaniu u projektantki

Gosia Baczyńska własnoręcznie dbała o to, aby jej kreacje prezentowały się olśniewająco

fot: WBF

Okres przedświąteczny to nie tylko czas szalonych bożonarodzeniowych zakupów, ale także spotkań z przyjaciółmi. Tej myśli byli zapewne przyjaciele i znajomi Gosi Baczyńskiej, którzy 12 grudnia 2012 roku pojawili się w jej butiku, by podziwiać najnowsze projekty artystki. Niewykluczone, że wśród nowych kreacji znaleźli prezenty pod choinkę dla swoich najbliższych. Z takiego prezentu ucieszyłaby się z pewnością niejedna kobieta. Bo projekty sygnowane nazwiskiem BACZYŃSKA to prawdziwe arcydzieła. Nawet jeśli nie miałaś okazji, aby być w butiku Gosi Baczyńskiej - nic straconego. Projektanta tego własnie dnia otworzyła bowiem swój pierwszy sklep online. Więcej informacji znajdziesz na www.gosiabaczynska.com. Główna bohaterka spotkania, Gosia Baczyńska nie ukrywała, że wiąże z tym projektem ogromne nadzieje, a jej celem było stworzenie przestrzeni dla pasjonatów mody.

Małgorzata Baczyńska to niewątpliwy fenomen. Projektantka bardzo dba o swoją prywatność. Uważnie wybiera programy telewizyjne, w których się pojawia, w internecie trudno znaleźć bardziej szczegółowe informacje na jej temat, a mimo to na jej pokazach zawsze pojawia się śmietanka świata mody i mediów. Mało tego, osoby, które na jej pokaz zaproszeń nie otrzymują, czują się wręcz wykluczone z towarzystwa.

Mimo że artystka nigdy nie studiowała projektowania ubioru ani nie kształciła w zawodzie krawcowej, gwiazdy kochają jej kreacje, a Baczyńska wielokrotnie uznawana była za projektanta roku oraz za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Dlaczego? Sekret jej sukcesu kryje się w tym, że jak nikt inny potrafi wydobyć z kobiety drzemiące w niej piękno. Gosia nie udziwnia, a upiększa - mawiają jej klientki.

Małgorzata KOżuchowska na świątecznym pokazie Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska nie mogła opuścić świątecznego spotkania modowego u Gosi Baczyńskiej. Aktorka podarowała przyjaciółce luksusową gobelinową poduszkę w angielskim stylu z dumnym obliczem jelenia. Projektantka zdawała się być zachwycona prezentem. Czy wypoczywając na tej supermodnej poduszcze wyśni jeszcze piękniejsze kreacje dla swojej zaprzyjaźnionej imienniczki? :)

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Inspiracje na sylwestra 2012 i karnawał 2013: wieczorowe stylizacje od projektanta Kuby Boneckiego
Inspiracje na sylwestra 2012 i karnawał ...

Niech sylwester 2012 i karnawał 2013 będą szalone, a twoje kreacje wieczorowe omawiane będą przez cały Nowy Rok! Nie obowiązują cię żadne modowe ograniczenia! Jeśli wybierasz sukienkę sylwestrową w kolorze szykownej czerni ...

Dolce & Gabbana na sylwester i karnawał 2012 / 2013
Dolce & Gabbana na sylwester i ...

Sukienka, którą wybierzesz na sylwestra 2012 zdecyduje o tym, jak rozpoczniesz Nowy Rok 2013. Wybierając kreację inspirowaną wieczorowym lookiem od Dolce&Gabbana z prekolekcji na sezon wiosna lato 2013, z pewnością zapewnisz ...