szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Relacja z pokazu Joanny Klimas podczas Art & Fashion Night

Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień zima 2013/2014

Joanna Klimas zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję "Contraditions" jesień zima 2013/2014. Na wybiegu pojawiły się codzienne i wieczorowe kreacje, których wyróżnikiem były oryginalne połączenia tkanin i elementów. Projektantka proponuje niestandardowe zestawienia cekinów i dzianiny oraz ponadczasową kratę.

Tagi: joanna klimas, joanna klimas contradictions, joanna klimas jesień zima 2013, joanna klimas kolekcja jesień zima 2013, joanna klimas pokaz art fashion night, pokaz joanny klimas

Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień zima 2013/2014

Pokaz kolekcji Joanny Klimas Contradistions jesień zima 2013/2013

fot: WBF

Ekskluzywną galę Art & Fashion Night, która odbyła się 20. maja 2013 w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria, uświetnił premierowy pokaz kolekcji Joanny Klimas "Contradictions" jesień zima 2013/2014. Weteranka polskiej mody, znana ze swojego oryginalnego stylu, zaproponowała bardzo autorską kolekcje zbudowaną na różnych przeciwieństwach. Już sam zestaw rodzajów tkanin, ich faktur i kolorów jest zadziwiający. Projektantka proponuje połączenie kraty i cekinów, ciężkiej dzianiny i złota oraz trudne zestawy złota i cekinów.

W kreacjach pojawiło się kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich był marszczony pas materiału wpleciony w kreacje w rozmaity sposób. Czasem pełni rolę paska w sukience, czasem zastępuje kołnierz, a innym razem staje się ozdobą wieczorowej sukni. Inny powtarzający się element to forma rękawa reglanowego. Z takim rękawem uszyta jest między innymi kurtka bomber i cekinowa suknia. Mocnym elementem kolekcji jest krata. Charakterystyczny dla kolekcji Joanny Klimas deseń pojawia się na żakiecie, spodniach i kurtkach w dwóch kolorach: szarym i zielonym.

Drugą część pokazu zdominowały kreacje na wieczór - długie, podkreślające linię ciała suknie z połyskujących materiałów. Niektóre z odważnie wyciętym dekoltem inne zaś z zabudowaną górą. Niezwykle prezentował się cekinowy model połączony z obszernym, dzianinowym okryciem oraz dwuczęściowy strój złożony z długiej spódnicy, trójkątnego topu i marynarki.

Na pokaz przybyło sporo gości ze świata mody, mediów i show-biznesu. Z gwiazd na galę przybyli m.in.: Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Monika Richardson, Michał Piróg, Anna Czartoryska.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maffashion i Szulim na pokazie Joanny Klimas. Która wyglądała lepiej?
Maffashion i Szulim na pokazie Joanny ...

Na piątkowym pokazie LOGO GAME Joanny Klimas pojawiła się cała plejada najbardziej znaczących gwiazd polskiego showbiznesu. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród nich stylowej dziennikarki, Agnieszki Szulim i najbardziej popularnej blogerki, czyli Maffashion ...

Plejada gwiazd na pokazie Logo Game Joanny Klimas
Plejada gwiazd na pokazie Logo Game ...

Joanna Klimas zdecydowała się zaprezentować swoją najnowszą kolekcję w nietypowy sposób. Na pokazie nie zabrakło największych gwiazd polskiego świata mody i showbiznesu. Zobacz naszą relację i stylizacje najlepiej ubranych gwiazd!