szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pokaz Łukasza Jemioła na jesień i zimę 2014/2015 - WIDEO

Łukasz Jemioł zaprezentował swoją nową kolekcję na jesień i zimę 2014/2015. Jakie fasony, kolory i materiały zaprezentował? Co będzie modne jesienią i zimą 2014/2015 według Łukasza Jemioła?

Tagi: łukasz jemioł, łukasz jemioł nowa kolekcja, moda jesień 2014, moda zima 2015, pokaz łukasza jemioła

Pokaz Łukasza Jemioła na jesień i zimę 2014/2015 - WIDEO

fot: WBF

W środę, 25.06.2014, Łukasz Jemioł zaprezentował swoją nową kolekcję na jesień i zimę 2014/2015. Do stworzenia nowej linii projektant wykorzystał materiały z Włoch, Hiszpanii, Francji i Azji. Jakie fasony, materiały i kolory dominowały w nowej kolekcji Łukasza Jemioła i jakie trendy lansuje projektant?

Przyglądając się nowej kolekcji projektanta, nie sposób nie zauważyć, że projektant wyodrębnił kilka najważniejszych barw na nadchodzący sezon. Są to: pudrowe róże, szarości, beże i granaty. Wszystkie ubrania z nowej kolekcji Łukasza Jemioła są bardzo eleganckie, a efekt ten potęgują połyskujące materiały. Nie brakuje elementów futra, które co rok w sezonie jesienno-zimowym zaczyna królować na wybiegach, w sklepach i na ulicach.

Przeczytaj także: Modelka przewróciła się na pokazie Łukasza Jemioła! WIDEO

Fasony, które lansuje Łukasz Jemioł są szalenie kobiece - długie, otulające ciało suknie, kombinezony, rozkloszowane sukienki i spódnice, ale też kreacje, które podkreślają kształty. W kolekcji projektanta pojawiły się także długie płaszcze, kamizelki, swetry czy kurtki bombery.

Zobaczcie fragment pokazu Łukasza Jemioła. Czy jego nowa kolekcja przypadła Wam do gustu?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 26.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również