szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa kolekcja projektanta Roberta Kupisza GELEM [zdjęcia i wideo!]

Pokaz mody Roberta Kupisza GELEM: Cygańskie wesele. Zobacz zdjęcia i wideo!

Nowy pokaz Roberta Kupisza i znowu sukces! Kolekcja projektanta na sezon zima 2013/2014 w poniedziałek 17 grudnia 2012 trafiła do sprzedaży! Czy cygański styl, który królował na pokazie stanie się równie popularny jak słynne już orzełki Roberta Kupisza i kowbojska kolekcja projektanta?

Tagi: moda zima, moda zima 2012, najnowsze trendy w modzie, polscy projektanci, robert kupisz, robert kupisz facebook, robert kupisz gelem, robert kupisz mostrami, robert kupisz nowa kolekcja, robert kupisz orzełki, robert kupisz pokaz, trendy w modzie

Pokaz mody Roberta Kupisza GELEM: Cygańskie wesele. Zobacz zdjęcia!

Pokaz mody Roberta Kupisza Gelem: Cygańskie wesele

fot: AKPA

Pokaz mody Roberta Kupisza Gelem okazał się niesamowitym sukcesem! Modowe show z 14 grudnia 2012 roku będzie długo wspominane. Publiczność była zachwycona, a gwiazdy i przyjaciele projektanta nieustannie chwalą nową kolekcję zdolnego projektanta. Aktorka Paulina Holtz napisała na oficjalnym facebookowym fanpage'u Roberta Kupisza: Pokaz piękny, jak zwykle! Dziękuję za przedstawienie, klimat, energię...no i spodziewam się kolejek w poniedziałek w twoim butiku:)) GRATULACJE!

Naturalnie nie była to jedyna gwiazda, która rozpływała się w zachwytach nad najnowszą kolekcją Roberta Kupisza. W pierwszych rzędach na pokazie pojawiła się sama śmietanka towarzyska. Kolekcję oglądali Monika Olejnik, Maja Sablewska, której towarzyszył Wojciech Mazolewski, Edyta Herbuś, Maciej Zień, Maria Sadowska i znawczyni stylu Dorota Wróblewska, która wrażenie z pokazu opisała już na swoim blogu dorotawroblewska.blog.pl. Nie zabrakło też ekipy z programu TOP MODEL, którą reprezentował Marcin Tyszka oraz nowa w jury Katarzyna Sokołowska.

Robert Kupisz po raz kolejny czerpał natchnienie od ludzi, tym razem zainspirowali go cyganie. Pokazana w listopadzie 2011 kolekcja Heroes zainspirowana została bohaterami Powstania Warszawskiego, kolekcja Wanted z maja 2012 roku - kulturą kowbojską. W sezonie zima 2012/2013 do głosu dojdzie za to cygański folk.

Damskie stroje zaproponowane przez projektanta były bardzo kobiece i efemeryczne. Cygańskie inspiracje były widoczne niemal w każdym szczególe. Nasz zachwyt wzbudziły mini sukienki z supermodnymi aplikacjami z futra. Podobały się nam też delikatne tkaniny, z których były wykonane projekty, a także długie falbaniaste spódnice i flauszowe kubraczki. Modelki miały też supermodne w sezonie 2013 fryzury z kręconych i rozpuszczonych włosów. Makijaż? Na wybiegu królował popularny od kilku już sezonów makijaż smoky eyes.

Męskie propozycje Roberta Kupisza na sezon zima 2012/2013 to bluzki z żabotami (!), długie płaszcze w stylu cygańskiego wagabundy, skórzane spodnie, patchworkowe kurtki, spodnie z lampasami i cudowne stylowe kaszkiety! Jak na cygańskie wesele przystało - modele od samego początku udawali "lekko wstawionych" do tego mieli wąsy i to prawdziwe :)

Projektant zdążył nas przyzwyczaić do swoistego "modowego decorum" - podczas jego pokazów oprócz stylizacji, niezwykle istotną rolę odgrywa scenografia, gra światłem, a także muzyka. Wczoraj - muzyka cygańska w najlepszym wydaniu! :) Finał uświetniła piosenka Maryli Rodowicz.

Oto relacja video z pokazu, wywiad z Robertem Kupiszem oraz rozmowy z Edytą Herbuś i Mają Sablewską na temat nowej kolekcji GELEM, mody i ich planów!

Autor: monroe

Zdjęcia: AKPA

Publikacja: 15.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...