szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pokaz Niny Nowak już 26 czerwca w warszawskim klubie Bank!

Już 26 czerwca w warszawskim klubie Bank odbędzie się pokaz afrykańskiej kolekcji stworzonej przez kreatorką Ninę Nowak. Zapraszamy na to wydarzenie!

Tagi: moda, nina nowak projektantka, pokaz mody, pokaz mody niny nowak, projektantka mody

nina nowak pokaz

Kreatorka mody Nina Nowak (druga od prawej) wraz z modelkami Laurą Łącz, Jolą Mrotek-Grudzinską i Ewą
Kuklińską

fot: Facebook

W czwartek 26 czerwca w warszawskim klubie Bank (ul. Mazowiecka 14) odbędzie się pokaz kolekcji afrykańskiej, zaprojektowanej przez kreatorkę Ninę Nowak. Imprezę poprowadzi dziennikarz Bożydar Iwanow, a swoim występem uświetni ją Patricia Kazadi. W pokazie wezmą udział przedstawiciele krajów afrykańskich, ambasadorowie oraz celebryci.

Nina Nowak sama określa się mianem Kreator Mody, Stylistka i Twórca Wizerunku. Na swojej stronie internetowej deklaruje, że swoje kreacje tworzy z myślą o kobietach kochających styl, piękno i niepowtarzalność. Cechą charakterystyczną jej kolekcji są niezwykle efektowne materiały francuskie i haute couture, które sprowadza z Francji.

Glamki.pl objęły imprezę patronatem medialnym.

Zobacz nagranie z jednego z pokazów kolekcji Niny Nowak!Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 23.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pokaz mody z udziałem ALICE POINT, MACADEMIAN GIRL i JESSICI MERCEDES podczas Fashion Show w Galerii Krakowskiej
Pokaz mody z udziałem ALICE POINT, ...

Fashion Show w Galerii Krakowskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. W tym roku podczas jesiennego Fashion Show swoje stylizacje zaprezentowały polskie blogerki - Alice Point, Macademian Girl oraz Jessica Mercedes ...

Gavel Grzegórski: Pokaz mody na sezon jesień zima 2013/2014
Gavel Grzegórski: Pokaz mody na sezon ...

Rober Kupisz, Juliett Maff Kuczyńska, Ania Piszczałka, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i nie tylko oni, z zainteresowaniem oglądali pokaz mody obiecującego Gavła Grzegórskiego. W dniu 1 lutego 2013 roku w Pałacu ...